• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Feedback Discuții - Turla Veșniciei Multiplayer

DeletedUser2323

Guest
S-a terminat tura asta la turla dar nu am primit recompensele, stie cineva ceva?
 

Deleted User - 206019

Guest
Bună ziua. Aș dori să știu de ce nu s-au primit recompensele care se dau când s-a terminat turla. Mulțumesc!
 

DeletedUser2323

Guest
si ora forumului defazata rau tare, ce se intampla? petreceti revelionul pe vechi:))))))))))))))
 

DeletedUser798

Guest
Si mie imi place Turla. Mai mult decat Turnirul. Si cred ca s-a facut un progres in privinta premiilor oferite la Turla comparativ cu premiile de la alte evenimente.
Inca mai sper sa se imbunatateasca si premiile de la Aventuri, dar asta e o alta poveste.
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Au fost unele probleme cu scriptul automat care acorda premiile. Acesta tot incearca din timp in timp sa le distribuie, prin urmare, e posibil sa le fi primit majoritatea pana acum, daca nu chiar toti. Daca mai sunt premii de oferit, se va verifica acest lucru luni, de catre un developer :) Ne cerem scuze pentru inconvenient.

si ora forumului defazata rau tare, ce se intampla? petreceti revelionul pe vechi:))))))))))))))

Schimba-ti fusul orar din setari, esti pe UTC, Romania e pe UTC+2, ora Europei de est.
 

DeletedUser2521

Guest
Te rugăm să folosești acest subiect pentru a discuta sau pentru a-ți exprima părerile despre Turla Veșniciei Multiplayer.
Așteptăm cu nerăbdare feedback-ul tău.

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
Ambele sunt importante.Turla, i-ti da stimulente, care te pot ajuta forte mult in turniruri ! Eu doresc, ca la turniruri, sa se premieze si cu celelalte puteri ramase din Academia de magie.?
 

Goodspeed

Journeyman
La Multi Ani, elvenarienilor!
Trei cufere "misterioase" plus cel de la finalul palierului 2 = profit portal in fiecare! In general sunt multumit de recompensele turlei si nu ma astept sa primesc un atelier magic de fiecare data, dar chiar asa?:confused:
Iar s-a intamplat, cu exceptia celui final, unde am "gasit" 75:diamond:! ;)
 
Ultima editare:
Buna si eu am primit la finalul palierului un profit portal, probabil si dupa sufletul omului! ;)

Zi buna cu spor la joc sa aveti dragi colegi! :)
 

badrela

Enchanter
Pai , io am primit bunatati , cu duiumu' !!!! :) N-am vazut diamante , toaaata viata mea .... cate am primit de ceva vremi traite !!! ... ca nici nu stiam cum sa ma bucur .... asa stangace ma simteam !!! :)))) Parc-am prins drag de turla !!!! :) Acu'-mi fac griji ca nu mai am noroc in dragoste !!! :p
 
Asta seara chiar am fost norocoasa, am castigat la turla, 40, 45 diamante si un cufar doar din primele trei etaje! Plus la obiectul mistic 500 diamante!

Dar dupa cum spunea badrela mie tema ca-mi va scadea sansa in dragoste, avand atata noroc la joc!!!! :p :p
 

Monna

Associate
Daca Turla Vesniciei nu revine la recompensele sale nu o voi mai afisa niciodata.Si asa ne papa resursele la greu!La inceput nu a fost legata de multiplayer pentru ca noi in cadrul fratiei nu jucam grupat.A fost frumos o lunga perioada, deci nu puteti sa spuneti altceva ,dar acum este neplacut sa sti ca ajungi sa castigi diamante si nu le primesti.Cred ca este o modalitate de a te forta sa le cumperi si imi pare rau.Voi lua o decizie in functie de ELVENAR.Am redeschis azi si au facut la fel ,25 diamante pierdute…..Astept o rezolvare din partea lor!:(:(:(:(
 
Asta seara chiar am fost norocoasa, am castigat la turla, 40, 45 diamante si un cufar doar din primele trei etaje! Plus la obiectul mistic 500 diamante!

Dar dupa cum spunea badrela mie tema ca-mi va scadea sansa in dragoste, avand atata noroc la joc!!!! :p :p

Norocul loveste din nou, la finalul primului etaj de la turla am fost "lovita" de inca 50 mamudele!!!! :D
 
Sus