• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Feedback Discuții - Turla Veșniciei Multiplayer

frunza

Chef
Este o provocare doar in cazul in care recompensele la nivel de fratie sunt substantiale, interesante…teleportare, vraja de portal, biblioteca! In rest, nu merita sa “ucizi incet armata! “ La turla, la nivel mai mare, decimeaza ostenii de parca sunt de plastilina (iar la negocieri ramai fara marfuri sensibile sau seminte, semintele sunt vitale la ultimul capitol), asta afecteaza turnirul la care nu mai poti participa! Ori turnirul este cel mai important in jocul acesta!
 

FRin

Apprentice
As zice, cand o facem, sa raspundem ca la audit, strict la subiect :)
Info de genul
"Ori turnirul este cel mai important in jocul acesta!"
s-ar putea intoarce imptriva nostra :)
 

DeletedUser2580

Guest
E competitiv si oricum ar fi daca erai activ in trecut si jucai la turla poti face acelasi punctaj si mai iei si niste bonusuri nu trebuie sa faci toate 3 nivele . e foarte ok imi place cum au schimbat la turla .:)))
 

DeletedUser1128

Guest
Turla e mișto! Cu stimulentele necesare, se poate finaliza lejer, cu pierderi minime... Maxim 100k trupeți... Sub 1% dintr-o armată decentă...
 

ViperM

Alchemist
Foarte misto turla multiplayer! Am primit premii frumusele de dimineata...
Pentru cei care au minuni de lupta la nivel mare, combinat cu un phoenix de nivel 10 hranit si cladiri ajutatoare de lupta ( ma refer aici la cele de 5 zile obtinute la crafting sau chiar armurierul gnom de la turla) pierderile nu sunt asa mari! Fara aceste lucruri chiar se pierd multe trupe...dar exista si optiunea negociatului atunci cand nu ai trupe corespunzatoare sa finalizezi un anumit cufar! Pentru cei mari nu ar tb sa fie o problema marfurile, si-asa noul capitol nu cere , pentru cei mai mici si in plina cercetare e mai greu...dar pot face destul de usor primul nivel!
Eu unul ma declar multumit de aceasta optiune a turlei!
Zi frumoasa tuturor!
 

DeletedUser1128

Guest
Este foarte corect ce spui. Chiar si eu mi-am reconsiderat atitudinea fara de Phoenix si l-am pus in oras (bineinteles la nivel 10) :))
He-he!... Deșteaptă-te, române!... No offence!... Numai bine!...

sarcasm, nu? sunt pierderi foarte mari...
Deloc!... Fix cum am zis!... Altfel, conturile multe să trăiască!... La plăcinte... ( acum ai putea amușina niscaiva sarcasm! )... ;) Numai bine!...
 

DeletedUser1128

Guest
Corect. Desi sunt aprig la polemica nu mi-e rusine sa recunosc cand gresesc.
La fel numai de bine si Sarbatori Fericite!
Fără gândiri futile!... Liniștit să fii!... Face parte din bagajul oamenilor inteligenți!... Nu ți-a căzut nici un grad!.... Dimpotrivă!... Să trăiești!...
 

Goodspeed

Journeyman
La Multi Ani, elvenarienilor!
Trei cufere "misterioase" plus cel de la finalul palierului 2 = profit portal in fiecare! In general sunt multumit de recompensele turlei si nu ma astept sa primesc un atelier magic de fiecare data, dar chiar asa?:confused:
 

Cyberland

Associate
Voi ati primit premiile de la turla din seara asta/saptamana asta? Nici eu si nici ceilalti din fratie nu au primit. Stie cineva ce s-a intamplat?
 
Sus