• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Feedback Discuții - Mutarea jucătorilor

ULISE

Ascended
Mersi de informatie. Asta vroiam sa fiu sigur. Iar singur nu sunt deoarece harta mea este plina.
 

ARTUR78

Enchanter
Prima mutare s-a produs pentru ca atunci cand a fost anuntata, pe harta mea au aparut opt sau zece vecini noi, cu punctaj peste 30000 puncte care sunt activi. Acum am din nou locuri libere pe care sper ca vor veni tot jucatori activi care sunt acum in zone exterioare ale hartii si nu din cei care renunta dupa o zi sau doua.
 

ULISE

Ascended
Mutarea a fost făcută atunci când s-a anunțat, dacă presupui ceva nu mai posta ca și cum așa ar fi. Induci ceilalți jucători în eroare.

Scuze am uitat ca numai voi aveti voie sa faceti glume pe seama noastra.

Iar acum vorbind serios: Desigur ca s-a produs mutarea dar cum multi jucatori au optat pentru mutare au fost mutati dintr-o parte in alta si practic situatia s-a modificat foarte putin. Iar asta se intampla sin din cauza faftului ca harta este plina de "jucatori fantoma".
 

DeletedUser1288

Guest
se mai fac mutari automate? sau sunt mutati doar inactivii...
am 3-4 colegi in fratie care pe o raza de 10-12 provincii sunt doar conturi care n-au terminat nici tutorialul...n-au cu cine face schimburi de vizite, n-au cu cine face comert...
pe langa mine s-au umplut gropile cu inactivi...unii din ei deja s-au transformat iar in gropi...
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Se fac, sistemul e functional. Dar cum e explicat si in anuntul initial, trebuie sa existe locuri compatibile disponibile considerate mai bune decat cel actual, mutarile nefiind garantate chiar daca bifa e pusa :)
 

Elfenar

Evoker
Pentru cei ce nu doresc sa fie mutati din locul in care se afla acum pe harta lumii e foarte simplu sa debifeze acea setare daca o au bifata. apoi salvati si gata nu va mai muta nimeni .Important e ca acea setare sa NU fie bifata cu verde! restul sunt la alegerea fiecaruia cum isi fac setarile ....e bine sa aveti bifat afisare confirmare diamante care se afla in prima fila de la Opriuni.
setari.JPG


In coltul din dreapta jos aveti o rotita zimtata mare ...click pe ea apoi click pe prima rotita zimtata mica care este cea de Optiuni si apoi fila 3 la optiuni la Cont aveti posibilitatea sa dezactivati mutarea de pe harta.

 
Sus