• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Aventurile Fratiei

Storm64

Journeyman
HaCwnr6.jpg
Scuze ma uitam la altceva. Multumim mult.
 

ULISE

Ascended
Este foarte simplu: sunt cele trei cai de urmat (portocaliu, albastru si verde) pentru fiecare dintre cele trei cufere si in plus cateva retete de la groapa.
Sunt utile tuturor si celor care trag la clasament si celor care vor doar prmiile de la cufere.
 

Salador

Evoker
Cele 5 insigne noi:
Ghost: solutioneaza 4 intalniri de turla sau de turnir.
Druid: produ 1 Catalist de combinare
Residue: colecteaza 15 Viziuni iluzorii
Marbles: colecteaza 10 relicve
Tiara: foloseste 3 vraji
 

Merith

New Born
Salut! Am intrat azi în sfârșit și pe forum. Cică aș găsi membrii noi in frăție și tricks and tips... Bine v-am găsit. Care e activitatea pe forum?
 
Buna! Bine ai venit! Activitatea este normala...in general intra in forum cam aceiasi jucatori...daca ai nelamuriri sau vrei un sfat....poti intreba aici si sigur vei primi raspunsul dorit...iar daca doresti membri noi...cauta in forum subiectul special dedicat...in rest...iti doresc spor la joc...
O zi buna!:)
 
Ultima editare:

Salador

Evoker
Au schimbat multe la insignele aventurii:
Badges.jpg

>>Cu mentiunea ca Ghost in the Bottle se realizeaza solutionand 4 intalniri de Turla sau Turnir, intalnirile pe harta lumii nu merg.

si Premiile:

Stage 1
1 Ancient Knowledge Instant 15
Carting Library
10 x Booster 10 minutes

Stage 2
2 Ancient Knowledge Instant 20
Witch’s Hut Artifact
15 x Booster 30 minutes

Stage 3
Ferris Wheel Galore
Witch’s Hut Artifact
25 x Booster 45 minutes

premii_aventura.jpg
 
Ultima editare:

ULISE

Ascended
Noi am reusit fara eforturi mari pe traseul portocaliu dar nu am tras deloc la clasamentul general (am terminat pe locul 38.
 

ULISE

Ascended
Macar sa ne luam mai repede ultimele doua caciuli de vrajitoare ca sa evoluam cladirea de la eveniment la nivelul 10 fara sa apelam la diamante!
 
Sus