• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Aventurile Fratiei

Salador

Evoker
Orasul meu aventuros:
Anveturos.JPG


Al vostru?
 

Orco

Chef
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Imi place aventura! Lectie: cum sa teleportezi tot orasul si sa termini pe doi.
 

DeletedUser2181

Guest
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Imi place aventura! Lectie: cum sa teleportezi tot orasul si sa termini pe doi.
lecție ?.....
Hmm, mai degraba lecție mincinoasă ! realitatea este urmatoarea, 100 moc-uri inseamna (100x4)+(100x2)*2 = 800 pătrățele
in cazul, yulishko 140 extinderi x 25 = 3500 pătrățele, deci: 22,86% !!!
Corectie:
Imi place aventura! Lectie: cum sa teleportezi 22,86% din oras si sa termini pe doi.

Si pentru ca am terminat pe locul 2 (aceasi oala)
ce crezi ? (calculeaza cu 20 ateliere si 100 seturi la mine)oras la aventura.jpg

retorică: de pe locul 63 ajungi sa dai lectii celor de pe 2 ? Multumesc(im) nu e cazul !

citat:
viorica2019
vulpea care nu ajunge la struguri spune ca sunt acri

(big like)
 

Orco

Chef
Trebuie sa recunosc noi ne-am amuzat teribil in fratie, ce struguri acri, tu stii cate arcuri de triumf am eu in inventar?Eu in locul vostru m-as bucura ca n-am mai participat si noi ca terminati pe 3 :).
 

gabrielaelf

Associate
Orco nu fi rautacios ! :cool: Din cate stiu nu a-ti depasit 70000 ,si asta cand eram si eu in fratia voastra :rolleyes: Data viitoare va asteptam la aventura si discutam dupa aceea cine va fi pe locul 3 :D:p:D
 

yulishko

Enchanter
Trebuie sa recunosc noi ne-am amuzat teribil in fratie, ce struguri acri, tu stii cate arcuri de triumf am eu in inventar?Eu in locul vostru m-as bucura ca n-am mai participat si noi ca terminati pe 3 :).

Fiecare face ce poate, unii se lupta pentru primele locuri altii "stau sa se amuze" ;). Tu stii cate titluri are Dinamo???? :D:D:D:D:D Mna , se tot antreneaza pentru Liga Campionilor de atunci....
Te asteptam cu drag cu lupta pentru locul 1, pana atunci stii vorba aia.... "La fotbal si la masini sunt experti cu totii.....de pe canapea" ;)
 

Salador

Evoker
Felicitari fratiei Liga ve(n)detelor! pentru primul loc la aventuri.
Fratia mea a fost mai buna ca niciodata si am luat locul 4 :D
 
Sus