• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. Jooanna

    Event Discuții - Magia iernii 2022

    Salut, vezi aici https://ro.wiki.elvenar.com/index.php?title=Magia_iernii_2022#Premiile_zilnice
  2. Jooanna

    Concurs Magia Toamnei

  3. Jooanna

    Event Discuții - Zilele muzicii

    https://www.gamersgemsofknowledge.com/days-of-music
  4. Jooanna

    INNO TV

    Daaaaa, propune să avem un locșor în inventar și pentru clădirile din oraș ;)
  5. Jooanna

    INNO TV

    :D:D:D @ULISE !!! Ți-ai cam luat-o... :D
  6. Jooanna

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Daaaaa :( Am pățit-o și eu... și nici nu mai aveam timpul necesar la dispoziție... am fost nevoită să bag instante și diamante :(
  7. Jooanna

    Event Discuții - Misiunile lui Robert Barbăroșie

    Mulțumim @nephilim Dar cred că există deja un topic pentru discuții pe marginea eventului ăsta aici Aaa... și limba engleză. Pe forumul românesc se scrie în română (vezi regulamentul). (Editat de autor)
  8. Jooanna

    Salut...

    Salut Dane, eu sunt Ioana. Bine ai venit în Elvenar. Spor la joacă și să nu uiți niciodată că aici trebuie doar să te destinzi, să iei de la joc doar ceea ce-ți face plăcere. Restul poate fi ignorat :)
  9. Jooanna

    Event Discuții - Misiunile lui Robert Barbăroșie

    Mulțumim @camelii :)
  10. Jooanna

    Concurs Am plecat să colindăm... bradul să vi-l arătăm :D

    Noul An ce va să vină Să v-aducă bucurii, Mult noroc și fericire, La adulți și la copii ! Iar în viața virtuală, (obicei care nu piere:p), Să avem belșug în case Și-unelte-n ateliere. Minunile să ne crească, Cultura să ne-nflorească Resursele să-nzecească. Oaspeții ce ne-or veni Să ne-aducă...
  11. Jooanna

    Poveste

    :D:D:D:D:D Fooooarte tareeee !!! Dar se pare că te-au plăcut, altfel nu mai ajungeai să-i cunoști :p
  12. Jooanna

    Event Discuții - Ascensiunea lui Eldrasil

    Superb :) Și util. Merci @Ice GoblinX
  13. Jooanna

    Event Discuții - Ascensiunea lui Eldrasil

    Ai dreptate :rolleyes:
  14. Jooanna

    Event Discuții - Ascensiunea lui Eldrasil

    :D:D:D:D:D:D Început de când și terminat când ??? Pe restul serverelor a început pe 28 septembrie, iar eu am terminat pe 05 octombrie. Un calcul simplu arată că am terminat în 7 zile.... :cool::p:p:p (scuze pentru proasta educație.... mama m-a învățat că nu e frumos să scoți limba, dar nu m-am...
  15. Jooanna

    Event Discuții - Ascensiunea lui Eldrasil

    @ULISE După o săptămână e târziu ? :D
  16. Jooanna

    Event Discuții - Ascensiunea lui Eldrasil

    Salutare dragi colegi, Sper că nu voi trezi invidia nimănui, dar am terminat seria de misiuni secvențiale :p
  17. Jooanna

    Discuții Concurs - Prietenul meu cel mai bun

    Pare imensă, draga de ea. Și superbă :) Ce rasă este? Vă mulțumesc pentru aprecieri :) Edit : Posturi unite. Avem functie de editare, foloseste-o cu incredere.
  18. Jooanna

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Super, abia aștept :)
  19. Jooanna

    Cea mai lungă frază

    cămilei
  20. Jooanna

    Cea mai lungă frază

    de
Sus