• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Event Discuții - Zilele muzicii

  • Autor subiect DeletedUser1791
  • Data de început

DeletedUser1791

Guest
Te rugăm să folosești acest subiect pentru a discuta sau pentru a-ți exprima părerile despre evenimentul Zilele muzicii.

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 

DeletedUser1288

Guest


Putea fi misiune cu 2 variante...pentru a o face trebuie sa mai astept inca 15h cercetarea unei provincii...care are 8 conflicte...plus inca cel putin 35h alta provincie...
Un coleg care abia a trecut la zane nu mai are provincii care sa nu ceara orci...orci care ii va produce peste un capitol...asa ca eventul s-a terminat pentru el...
 

DeletedUser1090

Guest


Putea fi misiune cu 2 variante...pentru a o face trebuie sa mai astept inca 15h cercetarea unei provincii...care are 8 conflicte...plus inca cel putin 35h alta provincie...
Un coleg care abia a trecut la zane nu mai are provincii care sa nu ceara orci...orci care ii va produce peste un capitol...asa ca eventul s-a terminat pentru el...
Mai e o varianta : sa avem cercetate 2-3 provincii pt eventuri ( dar necucerite)...;)
 

DeletedUser1288

Guest
Si colegul ce face? ca are o gramada cercetate si necucerite in lipsa orcilor...si de castigat luptele sansele sunt aproape nule. Oprim dezvoltarea in asteptarea eventurilor?
 

DeletedUser595

Guest
In afara de faptul ca recompensele la Eventuri devin din ce in ce mai mici, misiunile sunt din ce in ce mai grele, mai limitative. La nivelul la care ma aflu in acest moment o cercetere dureaza 60 de ore. Sa indeplinesc misiunea 9, imi trebuiesc 120 de ore si nu, nu am provincii deja cercetate deoarece lipsa spatiului nu iti permite sa le pastrezi- iti trebuiesc extinderi.Ati sacrifica stimulente de 20h, de 14h, pentru a primii recompensa stimulent de 3min.? Oare sa renuntam la a participa la aceste Evenimente??
 

DeletedUser1955

Guest
@EdithGabriela. Interesant cum lumea, prinsa de joc, uita ca acesta este un divertisment nu un scop in sine ( construit orase virtuale, ha, ha). E OK ca si deconectare cat nu te stresezi si dupa aia revii la construit ceva util in viata reala. Cat despre joculet, asa e cum zici, misiunile au premii atat de penibile, incat logic sa se discearna care din ele se face. Concluzie: Joci cat te distreaza, restul e apa de ploaie, practic n-ai nimic de castigat.
 

DeletedUser595

Guest
gmcon, intrebarile erau retorice, restul sunt constatari pe care am simtit nevoia sa le exprim. Nu cred ca cineva ar confunda jocul virtual cu realiateta.
 
Sus