• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de Zaniah

  1. Zaniah

    Concurs Trolerul cu amintiri

    Concursul a luat sfârșit și, cum am promis, revenim cu lista câștigătorilor: badrela frunza tvhy Vă mulțumim pentru participare și vă așteptăm cu drag la concursurile viitoare.
  2. Zaniah

    Discuții Concurs - Trolerul cu amintiri

    Vă rugăm să folosiți acest subiect pentru a discuta sau pune întrebări despre concurs.
  3. Zaniah

    Concurs Trolerul cu amintiri

    La munte sau la mare În ploaie sau la soare... Cea mai hazlie întâmplare :cool: Ne-ar face o deosebită plăcere să ne descrii o întâmplare cât mai haiosă petrecută într-unul din concediile sau vacanțele tale. Postarea poate fi însoțită și de imagini sau videoclipuri, expusă în versuri sau în...
  4. Zaniah

    Concurs Puzzle Challenge 3

    Concursul a luat sfârșit și, cum am promis, revenim cu lista câștigătorilor: ULISE Reina del Mar Floricica mea ayona Elena333 Vă mulțumim pentru participare și vă așteptăm cu drag la concursurile viitoare.
  5. Zaniah

    Concurs Puzzle Challenge 3

    Puzzle Challenge 3 Echipa Elvenar vă invită la un nou concurs - seria Puzzle Challenge. Asemeni concursului anterior va trebui să aranjați piesele decupate pentru a reconstitui o imagine din Elvenar. Trimiteți imaginea corectă printr-un mesaj privat către @Zaniah cu mențiunea Concurs. Puteți...
  6. Zaniah

    Discuții Concurs Puzzle Challenge 3

    Vă rugăm să folosiți acest subiect pentru a discuta sau pune întrebări despre concurs.
  7. Zaniah

    Numărăm diamante

    368:diamond:
  8. Zaniah

    Numărăm diamante

    356:diamond:
  9. Zaniah

    Insigne Beraria Gnomilor

    Mulțumim pentru sesizare.
  10. Zaniah

    Piatra lunii si guma elvena

    Salut, Piatra lunii respectiv guma vegetală elvenă sunt mărfuri sensibile de bază ce pot fi produse în fabrici de nivelul 24 sau mai mare începând cu capitolul 12, mai multe detalii poți găsi aici.
  11. Zaniah

    Concurs Puzzle Challenge 2

    Concursul a luat sfârșit și, cum am promis, revenim cu lista câștigătorilor: viorica2019 frunza Reina Del Mar ULISE solitaryMan Vă mulțumim pentru participare și vă așteptăm cu drag la concursurile viitoare.
  12. Zaniah

    Numărăm diamante

    338:diamond:
  13. Zaniah

    Numărăm diamante

    327:diamond:
  14. Zaniah

    Discuții Concurs - Puzzle Challange 2

    Bună seara, Nu aș spune că sunt ore chiar atât de matinale (ora 8 dimineața / UTC+2ore). Cât despre complexitatea acestui puzzle într-adevăr este puțin diferit, dar și premiile oferite sunt mai mari. Vom ține cont de cerințele voastre urmând ca la următorul concurs de acest gen să fiți anunțați...
  15. Zaniah

    Discuții Concurs - Puzzle Challange 2

    Vă rugăm să folosiți acest subiect pentru a discuta sau pune întrebări despre concurs.
Sus