• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Discuții Concurs - Puzzle Challange 2

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

tvhy

Journeyman
un concurs cu multe semne de intrebare:
-de ce se anunta la ore asa matinale? ora 9 puzzle 1,ora 6 puzzle 2
-daca se acorda premiile in ordinea raspunsurilor de ce nu se anunta anticipat gen: " maine la ora x se va lansa concursul puzzle ..."
ridica semne de intrebare coroborat si cu ora (foarte) matinala de lansare
-puzzle foarte prost: piesele sunt foarte inghesuite si nu pot fi scoase in afara dreptunghiului de lucru;foarte greoi de rezolvat;daca la primul am participat si am ajuns pe locul >premii(au fost piese mai putine, ora de start mai ok fata de azi), la acesta cand am vazut ca-mi stric ochii + celelate motive am spus pas! :(
 

Reina Del Mar

Journeyman
Greut, dar interesant. Da, sustin ce spune tvhy cu privire la un anunt prealabil si de asemenea, inceperea concursului la o ora rezonabila (ulitmul a fost ok, dar cel de azi, mult prea devreme pentru a obtine o baza de participanti consistenta). Inteleg ca scopul este sa tinem forumul cat de cat activ, dar ar ajuta sa fim anuntati, putem eventual sa distribuim informatia in fratii si cine stie, poate vor participa mai multi.
 

Zaniah

Forum Moderator
Echipa Elvenar
Bună seara,
Nu aș spune că sunt ore chiar atât de matinale (ora 8 dimineața / UTC+2ore). Cât despre complexitatea acestui puzzle într-adevăr este puțin diferit, dar și premiile oferite sunt mai mari. Vom ține cont de cerințele voastre urmând ca la următorul concurs de acest gen să fiți anunțați din timp. Mulțumim pentru feedback.

Eu intreb de ce nu merge copiata imaginea rezolvata.
Așa este creat site-ul respectiv, motiv pentru care am cerut în regulament un printscreen la imaginea cu puzzle-ul rezolvat.
 

tvhy

Journeyman
nu complexitatea e problema ci tipul de puzzle ca te inghesuie intr-un dreptunghi si nu poti muta piesele in afara lui
 

basarab

Journeyman
felicitări sincere, a trecut ceva vreme , când am fost ultima dată la ”mănăstrire ?”
a fost ”capcană” ? imaginea semnelor decupabile ci imaginea semnelor litere ?
 

Atașamente

  • aluminare.jpg
    aluminare.jpg
    6,8 KB · Vizualizări: 32
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus