• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de acidutza

  1. acidutza

    Productie marfa

    Trebuie acea casuta intradevar si la fabrici, mai ales ca acum, la nivel mare, abia vad "zzz" care imi spune ca am sarit una. Iar pe albul fabricilor de marmura abia se distinge. Votat DA!
  2. acidutza

    Feedback Discuții - Elvarieni

    Unde am scris eu 4x7 ? eu doar am desenat, cum ai interpretat tu, nu este gresala mea, vreau BEREA mea! ;) Dupa parerea mea schita este exact cum imi vad eu orasul, dar multa lume suceste ... eu asa privesc orasul meu, cred ca tine de cum ne-am obisnuit creierul. Dar eu am folosit arhitectul, tu...
  3. acidutza

    Feedback Discuții - Elvarieni

    Portalul il crestem cu marfa sensibila pana la Nivelul 4. La cercetari vom avea nevoie de ce producem in ACADEMIE ca sa deblocam fabricile. Deci obligatoriu academii - si nu putine. Apoi trecem la cercetari unde avem nevoie ce se produce in FABRICI iar aici putem pune cate 2 sau cate incap. Abia...
  4. acidutza

    Feedback Discuții - Elvarieni

    Discutam azi cu colegii si mi s-a sugerat sa creez o varianta de asezare portalului, pentru ca vom fi obligati sa legam Academiile de Portal, cele 3 fabrici de academii, si cripta de cele 3 fabrici. Mi-a iesit o varianta care poate fi si simplificata. Astfel, varianta mare solicita 32 extinderi...
  5. acidutza

    Concurs Vacanţă

    Paris va fi destinatia noastra in octombrie, pentru a sarbatori 20 de ani de casatorie!
  6. acidutza

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției într-un nou format

    Atentie cand acceptati recompensele, daca aveti in acelasi timp finalizat si saci cu monezi, si insigne de armata , sau bagheta etc, practic mai multe misiuni validate ca indeplinite, trebuie sa dati pe butonul "Claim" de atatea ori, altfel nu se aduna decat una. Cel putin asa era pe beta.
  7. acidutza

    Episodul 3

    Cladirile prezentate pentru episodul 3 apartin urmatoarelor evenimente: 1. Noaptea Valpurgiei - perioada 23.04.2018 - 03.05.2018 (cladirea - "Legatura spirituala a lui Venar") 2. Woodelvenstock - incepand cu 09.07.2018 (cladirea - "Scena principala") 3. Povestea lunii ratacitoare - perioada...
  8. acidutza

    Discuții "Notă lansare" (1 aprilie 2019)

    Super glumitele!
  9. acidutza

    Episodul 2

    Cladirile prezentate apartin urmatoarelor evenimente: 1. Marșul Turmelor -perioada 06 iulie 2017 - 04 august 2017 (cladirea "Campuri roditoare"); 2. Ascensiunea lui Eldrasil - perioada 28 septembrie 2017 - 23 octombrie 2017 (cladirea "Ciot sferic"); 3. Misiunile lui Robert Barbăroșie - incepand...
  10. acidutza

    Concurs - Hanul Gravitației

    Nu as fi vazut de nici un fel plusul ala, multumesc de indicatii.
  11. acidutza

    Concurs - Hanul Gravitației

    Nici eu nu pot, se pare ca nu avem drepturi. Au blocat prea mult subiectul :). Poate ne raspunde cineva de la suport.
  12. acidutza

    Scadere punctaj clasament

    Am verificat, la mine s-a actualizat si este perfect punctajul.
Sus