• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Feedback Discuții - Aventurile Frăției într-un nou format

acidutza

Associate
Atentie cand acceptati recompensele, daca aveti in acelasi timp finalizat si saci cu monezi, si insigne de armata , sau bagheta etc, practic mai multe misiuni validate ca indeplinite, trebuie sa dati pe butonul "Claim" de atatea ori, altfel nu se aduna decat una. Cel putin asa era pe beta.
 

FRin

Apprentice
Multam, acidutza! deci s-ar putea si mai bine :) aduni productia de la 10 seturi de firme - castigi 10 medalii
 

DeletedUser2112

Guest
o chestie inutila. nu inteleg de ce se continua cu ea
cum inutila in mare masura va fi si turla vesniciei in care strangi zecxi de mii de fragmente de vraja, dar nu ai ce sa faci cu ele
 

ULISE

Ascended
Eu am renuntat sa mai joc la Turla Vesniciei pe beta.
Apropo negocierile sunt oneroase, te lasa fara resurse dupa 2-3 etaje
Daca nu se schimba nimc, in sensul sa fie de dificultatea unui turnir eu nu voi mai juca la Turla nici pe beta nici aici!!!

Bafta celor curajosi si indrazneti!
 

DeletedUser2112

Guest
nici eu nu mai joc, am jucat un pic la inceput sa vad cum e, vad ca au redus marimea trupelor, dar tot nu am mai jucat
la fel o sa fac si aici , poate o s ajoc 2-3 ture pe prima harta daca am nevoi de ceav fragmente de vraja
 
Sus