• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Vizite pe harta

  • Autor subiect DeletedUser75
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser75

Guest
aproape dupa fiecare vizita pe harta trebuie sa dau reincarcare pagina si am acceleratorul de hard activat si rezolutie scazuta activata ,ce pot face?
 

DeletedUser

Guest
Ce sistem ai?( procesorul, memoria ram și placa video)...să știm dacă e de la calculator, flash sau de la browser.
 

DeletedUser75

Guest
intel insaid pentium,quad core4,mai mult nu ma pricep sa-ti spun,este cumparat de max un an de zile ,din magazin cu windous 10.cu liceenta.
 

DeletedUser

Guest
Un sistem foarte bun. Cu un quad core nu ar trebui să ai probleme la jocuri.

1)Eu cred că ție ți se îngreunează harta din cauză că nu ai șters de foarte mult timp memoria cache a browser-ului.
2)O altă chestie ar mai fi să îți faci un upgrade la Flash Player, ultima versiune fiind 20(beta), îți dai eu link dacă ai nevoie.
3)Un alt motiv ar mai fi sistemul de operare, o fi el ultimul apărut de la Microsoft, dar na, ultimul windows de la ei cu adevărat BUN este și va rămâne Windows 7.
4)Ce browser folosești în acest moment?
Să ghicesc, chrome, nu? În ultima vreme chrome dă rateuri mari la jocuri.
Eu nu recomand Goangăl Chrome la jocuri, dintre cele pe care le-am testat și merg foarte bine sunt următoarele: Internet Explorer, Mozilla și Maxthon, acestea 3 se împacă foarte bine cu Elvenar.

Știu eu mai multe, dar astea-s cele mai de bază.
 

DeletedUser75

Guest
cum trebuie sa procedez sa sterg ''memoria cache a browser-ului.''?
Mersy fain!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus