• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Update Versiunea 1.104

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer

Informații actualizare



Salutare oameni și elfi,

În această versiune am introdus caracteristici noi, am adus îmbunătățiri jocului, am rezolvat unele bug-uri și am îmbunătățit funcționalitatea aplicației mobile. Puteți consulta lista completă mai jos.

Caracteristici Noi


  • Atât Turla Veșniciei, cât și Crafting-ul din Academia de magie pot fi acum accesate cu ușurință cu ajutorul butoanelor din bara de navigare de jos a jocului. Butoanele oferă și câteva informații suplimentare:
    • Butonul pentru Turla Veșniciei transmite disponibilitatea Turlei și arată cât timp a rămas până la începerea următoarei.
    • Butonul pentru Crafting arată dacă Crafting-ul este inactiv, dacă în prezent există o rețetă care este elaborată și când există o rețetă finalizată care poate fi colectată.
spirecraftingaccess.png


Îmbunătățiri


  • Jucătorii Elfi au posibilitatea să aleagă un avatar suplimentar încă de la începutul jocului:
    avatar_starter.png
  • După ce a fost atins cel puțin Capitolul II, două avatare noi sunt deblocate pentru fiecare din cele două rase:
    avatar_ch2_elf1.png
    avatar_ch2_elf2.png
    avatar_ch2_human1.png
    avatar_ch2_human2.png

Bug-uri reparate



La fel ca în toate actualizările, am reparat o serie de bug-uri, printre care:
  • Sărbătorile de Mai - S-a rezolvat o problemă în care numărul de Semințe de primăvară disponibile ar putea fi roșu, chiar dacă sunt disponibile suficiente Semințe de primăvară pentru a deschide o Floare.
  • Sărbătorile de Mai - Am realiniat imaginea pentru ecranul de încărcare pe Harta lumii.
  • Sărbătorile de Mai - Am realiniat recompensa în fereastra pop-up la deblocarea unui Mare Premiu.
  • Minuni străvechi - Am actualizat imaginea Izvorului termal al tinereții, astfel încât să nu mai fie tăiată pe o parte.

Mobil



Notă: Actualizarea versiunii aplicației este lansată separat de versiunea jocului.
  • Marcajele de timp pentru mesajele din joc sunt acum formatate pe baza setărilor de limbă ale dispozitivului, cu excepția cazului în care acestea nu pot fi detectate corect.
  • Sărbătorile de Mai - Ne-am asigurat că numai misiunile disponibile sunt vizibile și poți interacționa cu ele și nu misiunile care, de obicei, se vor debloca a doua zi.
  • Turla Veșniciei - S-a adăugat o pictogramă pentru Esența de spirit, care a existat doar în spirit până acum.
  • Minuni străvechi - Fereastra de contribuții pentru Minunile străvechi ar trebui să se actualizeze mai fiabil atunci când este menținută deschisă în timp ce contribuțiile sunt aduse de alți jucători.
Dacă ești curios și vrei să experimentezi aceste modificări înainte de a fi lansate, te rugăm să nu eziți să înregistrezi un cont pe serverul nostru Beta, unde acestea sunt lansate cu câteva zile în avans pentru testarea tehnică.

Sperăm că îți plac modificările pe care le aducem cu această actualizare. Te rugăm să ne împărtășești feedback-ul tău cu privire la modificări lăsând un comentariu în subiectul dedicat!

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus