• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Feedback Discuții versiunea 1.104

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2521

Guest
Pe ansamblu, unele modificări au fost necesare ,dar butonul pentru crafting este o soluție minunata ! Felicitări pentru inovație! Profit acum si multumesc inca o data, organizatorilor, pentru ajutorul dat mie, in recuperarea "zestre-i "mele.
 

ULISE

Ascended
Cum orasele devin tot mai intinse si multi isi pun Primaria in partea de jos a orasului va fi mai usor sa accesezi Turla fara sa mai "tragi" de toata harta!
 

DeletedUser2521

Guest
Cred ca o solutie buna pentru toți jucătorii, ar fi , ca timpul de expirare al rețetei din crafting , să fie trecut pe buton ca la turlă. Eu, de multe ori, am pierdut unul din cele 5 produse care se schimba, deoarece am uitat sa scot la timp , produsul setat.Rog organizatorii , să studieze această problema .Va multumesc anticipat !
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Se schimba butonul cand produsul e gata sau cand nu se afla nimic la crafting :

Screenshot_2.png
Screenshot_4.png
 

ULISE

Ascended
Nu la asta s-a referit Niki ci la faptul ca ar fi util sa stim cand se schimba reteta deoarece daca este ceva interesant in noua reteta poti folosi o reducere de timp ca sa termini itemul in curs si apoi sa iei unul sau mai multe itemuri din noua reteta.
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Ah, ok. Pai... retetele se schimba la 6 ore, au timp fix la fiecare schimbare, nu e prea dificil de programat verificarea daca chiar vrei sa vezi cat mai multe seturi de retete. Nu vad unde ar putea sa fie afisat acel timp fara sa produca confuzii. Butonul deja se schimba, in academie se produc mai multe lucuri, respectiv sunt mai multi timpi, samd.
 

DeletedUser2521

Guest
Nu sunt de acord. Reteta se schimba la 6 ore , dar noi avem mai tot timpul în fața ochilor, banda de butoane, datorita jocului în sine, astfel că putem observa mult mai repede ,ce se intampla in crafting .A te baza numai pe ținerea de minte , nu cred ca este de ajuns . Jocul este complex si trebuie sa-ti calculezi cu atentie, fiecare mișcare viitoare în etape , tinand cont de dezv.orasului , de turniruri si turla. Asa esti furat de joc si uiti ora !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus