• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Turnir frății-complet!

ULISE

Ascended
A zis cineva ca trebuie sa le luati de 20 de ori sau ca nu se contorizeaza ? Am explicat si unde, dar cred ca cititi ce vreti voi :) Daca nu ai cladiri magice "modernizabile" in catun, nu apare nici planul, pentru ca e inutil. Exact acolo se contorizeaza, in fila de modernizare. Il vezi cand iti trebuie.

Vezi atașament 312

Ma recitez a 12,5 - a oara : "Cel putin momentan, se poate folosi doar pentru modernizarea cladirilor magice si apare numai in fereastra respectiva." Deci ? E clar acum ? Doh :rolleyes:

PS : pentru Ulise - evident ca 1 cladire = 1 plan, altfel nu s-ar mai contoriza nimic si ai castiga mereu acelasi plan inutil de-a dreptul de acea data, nu ? :D
Multumesc mult, dar schema pe care ai facut-o si ma lamurit nu am reusit sa o gasesc.
Inca o a data multumesc si scuze de deranj, dar chiar aveam nevoie!
 

DeletedUser821

Guest
Pe acel NU il asteptam si eu, insa probabil nu m-am facut destul de inteleasa. Deci NU am perdut planul ! Doar ca nu il vad, pentru ca nu am cladiri magice ! Pfff, da greu a mai fost !
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Pe acel NU il asteptam si eu, insa probabil nu m-am facut destul de inteleasa.

Vezi, colega a stiut sa ceara acel NU, tu NU :rolleyes:

Cateodata ma speriati ce seriosi sunteti, mai ales pentru un joc online. Relax, nu e nimeni capcaun, mai radem, mai glumim, totul se explica/rezolva pana la urma.

Multumesc mult, dar schema pe care ai facut-o si ma lamurit nu am reusit sa o gasesc.

Cu placere. Daca te referi la poza, e una interna. Am stat sa o prepar special pentru a fi mai clar despre ce e vorba.
 

DeletedUser821

Guest
Multumim ! Felicitari si tie, esti foarte bun ! Ai un ritm al tau si o strategie perfecta !
 

DeletedUser821

Guest
Multumim ! Toti membri fratiei au participat ! Insa pentru elfi a fost ceva mai greu !
 

DeletedUser821

Guest
Nu stiu cum v-ati descurcat voi, insa cand ai sa lupti contra 4 div de magi, 2 de vrajitoare si inca 1-2 de sterlingi si aproape la camp deschis, e crima curata. Efectiv, nu ai nici o sansa !
 

ULISE

Ascended
cam tot timpul la elfi e ceva mai dificil:mad: , vrajitoarea dupa up-grade este bestiala , superba ...dar complet inutila :((n-ar fi rau sa se umble un pic la ea : din deplasare 4 si raza de actiune 3 -sa faca vice-versa , asa ar fi cat de cat mai aproape de sacerdot-care oricum este mai bun)
Perfect adevarat!!!!
 

DeletedUser27

Guest
pfff....ma pregateam sa ma laud eu colega... si ca sa mai adaug ceva avem si 35 ooo puncte peste cel de-al 10-lea cufar.
 
Sus