• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Feedback Discuții versiunea 1.105

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Te rugăm să folosești acest subiect pentru a discuta sau pentru a-ți exprima părerile despre versiunea 1.105.
Așteptăm cu nerăbdare feedback-ul tău.

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 

PT19

Associate
Aplicatia de pe mobil a incetat sa mai functioneze ....eroare ca si cum nu as avea net...dar mesajul vi l-am scris de pe telefon ☺
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Daca nu a fost doar ceva temporar si situatia persista, fa o reinstalare pe curat a aplicatiei, astfel vei lua si ultima versiune, in cazul in care nu e actualizata inca si impusti direct 2 iepuri. Sau fa intai update, daca e cazul, apoi reinstaleaza daca e tot la fel. Daca problema nu se rezolva, te rugam sa depui un tichet la suport si incercam sa mai investigam despre ce este vorba (fiind acest weekend prelungit, e putin mai dificil pentru ca echipa disponibila e limitata).
 

PT19

Associate
Din pacat nimic nu functioneaza si am observat ca este o problema generala la mai multi jucatori de pe servare si din tari diferite
 

PT19

Associate
Cred ca problema e la telefonul tau, eu am o vechitura de telefon si functioneaza fara probleme...
intra pe facebook pe pagina lor si ai sa vezi ca nu este de la telefonul meu nu sunt singurul cu problema asta ...imi spune ca nu am conexiune la net dar iti sciu aici pe forum de pe telefon..:)
 

daymaker

Wizard
• Minunile străvechi au acum 5 niveluri suplimentare și pot fi modernizate la un nivel maxim de 35.

Cam mici totusi cerintele, trebuia macar 5 mil. mana sa stim o treaba...

1314.JPG
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus