• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Feedback Discuții Versiunea 0.24

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Vă rugăm să folosiți acest subiect pentru a discuta sau pentru a vă exprima părerile despre versiunea 0.24. Mai multe informații puteți găsi aici.

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 

DeletedUser

Guest
E bine că nu au băgat încă restricția de o zi la misiuni, că altfel era prea de tot, trebuie să mai lucreze la ea...
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Am mutat post-urile in legatura cu sistemul de misiuni. Aveti deja un topic dedicat, aici doar discutii generale ce privesc versiunea 0.24, mai putin misiunile repetabile, pentru ca nu s-a schimbat nimic la ele in acesta versiune, multam.

In alta ordine de idei, s-au ajustat bonusurile unor unitati (Treantii apareau deja in anunt, dar s-au mai modificat cateva) am adaugat informatii si pentru restul in changelog (sectiunea reechilibrare joc) :)

De asemenea, textul din ferestrele cu info (tooltips) ale misiunilor depaseste marginile acestora si arata "frumos" ca aici :rolleyes:. Problema este cunoscuta si deja raportata.

In rest, mai cu viata nitel daca gasiti probleme, aveti pareri, etc. Eu v-am anuntat si va anunt mereu, cum am facut si aici, cand e ceva de spus. Dupa aia ziceti ca scrieti degeaba... dar voi nu prea scrieti :) Eu raspund dar as vrea sa vad mai mult de un post doua, sa am la ce ;) Spor.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus