• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Feedback Discuții - Aventurile Frăției

DeletedUser591

Guest
insigna breasla tamplarilor, unde o castig? imi cere inca de la inceput, si nu stiu cum de altii au trecut de etapa asta?
 

DeletedUser1288

Guest
PRODUCTIE
Flacon de lux: 1 mozaic de marmura, 1 inel pretios, 1 figurina de lemn(prod 3h marmura, otel, cherestea)
Bratara de aur: 1 stalp decorativ, 1 masca razboinic, 1 cufar de lemn(prod 9h marmura, otel, cherestea)
Colier cu diamante: 1 altar splendid, 1 glob gigantic, 1 jilt de lux(prod 1z marmura, otel, cherestea)
Statuie eleganta: 1 fantana superba, 1 semineu elegant, 1 pat regesc(prod 2z marmura, otel, cherestea)

INSIGNE
Beraria gnomilor - bauturi 50x(prod 5 min atelier)
Breasla treantilor - unelte simple 35x(prod 15 min atelier)
Breasla brutarilor - paine 20x(prod 1h atelier)
Breasla tamplarilor - unelte complexe 10x(prod 3h atelier)
Deliciul fermierilor - cos cu alimente 5x(prod 9h atelier)
Breasla fierarilor - trusa de unelte 5x( prod 1z atelier)
 

DeletedUser1090

Guest
Poate sa imi confirme cineva-o insigna obtinuta inaintea deblocarii unui punct nu e valabila?
 

DeletedUser294

Guest
Insignele sunt valabile pe toată perioada evenimentului indiferent că au fost deblocate puncte sau nu ;)
 

DeletedUser1133

Guest
De la steaua 1, m-a trimis fortat la steaua 2 si nu terminasem si nici nu am cerut eu recompensele, le-am primit fortat cand m-am logat. E normal asa ceva?, ca nu voiam sa trec la 2 pana nu terminam 1.
Suport, cineva?... ati patit???! :mad:
 

DeletedUser1234

Guest
Eu habar nu am cum se joaca acest event...fac misiunile dar nu pot deschide nici un lacat! Sunt pe langa acest event!
 

DeletedUser1324

Guest
Ce trebuie facut in etapa 2, sa putem colecta al doilea cufar? Se mai face un al doilea traseu pe harta?
 

PC Dagon

Associate
Am și eu o întrebare. Nu ar trebui să se vadă undeva ce insigne am colectat, ca și toate celelalte, rune, mărfuri, etc. Știind ce insigne avem fiecare din Frăție, putem alege calea care ne convine cel mai bine, pe când așa, fiind bătrân, bătrân de tot poate uit ce insigne am. De pionier fruntaș, de membru utc,...
 

DeletedUser11

Guest
Am și eu o întrebare. Nu ar trebui să se vadă undeva ce insigne am colectat, ca și toate celelalte, rune, mărfuri, etc. Știind ce insigne avem fiecare din Frăție, putem alege calea care ne convine cel mai bine, pe când așa, fiind bătrân, bătrân de tot poate uit ce insigne am. De pionier fruntaș, de membru utc,...
2llkmsm.png

Simbolul încercuit îți arată ce insigne deții tu.
 

DeletedUser798

Guest
Buna!
Poate sa ma lamureasca si pe mine cineva ce inseamna (din perspectiva Aventurilor!) o "fratie activa"? Si ma refer la conditiile ce trebuiesc indeplinite pentru a primi si putea folosi "groapa".
Multumesc.
 

DeletedUser1029

Guest
Se pare ca "Groapa fără fund" are fund pana la urma sau cel putin la noi, la altii vad ca nu !
O fi bug ?!
noFNJXHRQH6HlzdNRoaWOQ.jpg
 

DeletedUser1029

Guest
UPDATE: nu mai avem deloc groapa si apar 4 stele sus , parca ne saboteaza cineva...

Clipboard01.jpg
 
Sus