• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Discuții Concurs - Cuvinte ascunse și câteva întrebări

Elfenar

Evoker
Pana acum au primit premiile doar Floricica mea si Hiarchas. Asa cum spunea si Elmer este posibil ca coletele sa fie la posta si posta sa nu fi anuntat ca le detine.
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Pana acum au primit premiile doar Floricica mea si Hiarchas. Asa cum spunea si Elmer este posibil ca coletele sa fie la posta si posta sa nu fi anuntat ca le detine.

I-ai intrebat pe toti cu premii in obiecte ? Toti ceilati, in afara de cei doi mentionati, n-ati primit ?

Scrieti-mi, pentru ca fac o lista din nou cu cei care n-au primit, pentru a verifica suplimentar situatia.
 

Elfenar

Evoker
I-ai intrebat pe toti cu premii in obiecte ? Toti ceilati, in afara de cei doi mentionati, n-ati primit ?

Scrieti-mi, pentru ca fac o lista din nou cu cei care n-au primit, pentru a verifica suplimentar situatia.

Elfenar si Lovejoy nu am primit nimik de la Inno. Am sa verific la posta daca au ceva pe numele meu. czapuc nu au raspuns la mesaj deocamdata .

Edit : Ok, multam de info. Fara conversatii private pe forum te rog.
 
Ultima editare de un moderator:

Elfenar

Evoker
Am fost astazi la posta si nu am primit absolut nimik de la Inno. Probabil ca sa pierdut premiul pe drum... asta este.
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Update situatie premii : Am primit astazi informatii noi. S-a transmis lista cu cei care nu au primit premiile la departamentul corespunzator si acestea se vor trimite din nou in cursul zilelor urmatoare. O sa dureze ceva timp pana ajung, dar poate de data asta e cu noroc si le primiti. Puteti, eventual, scrie aici din nou cei care ati primit, la momentul respectiv.
 
Sus