• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Discuții Concurs - Cuvinte ascunse și câteva întrebări

Nighthawk

Senior Forum Mod
Echipa Elvenar
Vă rugăm să folosiți acest subiect pentru a discuta sau pune întrebări despre concurs.
 

ULISE

Ascended
Premiile sunt interesante dar as fi curios sa aflu cine mai foloseste Pad pentru mouse in zilelel noastre!

Spor la concurs!
 

Elfenar

Evoker
Doresc sa stiu cum vor fi acordate premiile in cazul in care ai raspuns corct la toate intrebarile si ai iesit castigator in urma tragerii la sorti care este modalitatea de intrare in posesie a premiilor care sunt trimise de la InnoGames?
Sunt n variante... si ma gandesc ca nu te suna Echipa Elvenar sa te intrebe unde locuiesti sau ce numar de telefon ai ...asta in cazul in care nu il au deja fiindca ai jucat cu unul dintre membrii Echipei Elvenar in fratie si ati avut crup comun de WhatsApp sau mai stiu eu ...
 

Nighthawk

Senior Forum Mod
Echipa Elvenar
Câștigătorii vor fi contactați printr-un mesaj în care vor primi toate informațiile necesare pentru a putea intra în posesia premiilor.
 

ULISE

Ascended
Eu cred ca la intrebarea 15 raspunsul este 7 adica:
1. Forge of Empires;
2. Tribal Wars;
3. Elvenar;
4. Grepolis;
5. Tribal Wars II;
6. World of Aternum;
7. The West.
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Eu cred ca la intrebarea 15 raspunsul este 7 adica:
1. Forge of Empires;
2. Tribal Wars;
3. Elvenar;
4. Grepolis;
5. Tribal Wars II;
6. World of Aternum;
7. The West.

World of Aternum nu e joc browser, e mobile exclusiv.
 

Elfenar

Evoker

Atașamente

  • Grilă cuvinte.png
    Grilă cuvinte.png
    10,7 KB · Vizualizări: 72

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Conform informatiilor de la InnoGames, premiile au fost trimise la inceputul lunii februarie. Ar fi trebuit sa ajunga peste tot pana acum, in mod normal :)
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Si inseamna ca noi nu am primit nimic pentru cel terminat recent?

Cred ca incurci putin merele cu perele. La ce eveniment te referi ? Aici e vorba de premiile in obiecte de la concursul de sarbatori. La concursul anterior au fost doar diamante ca premii, acestea se acorda mereu imediat dupa concurs si s-au dat aici : https://ro.forum.elvenar.com/index.php?threads/o-scrisoare-pierdută.2836/#post-20756

Nu am primit premiile!

Ne pare rau in acest caz, dar nu putem face nimic cat timp premiile au fost trimise. Poti incerca sa te interesezi la oficiul postal de care apartii, sa nu zaca pachetul tau acolo. S-a mai intamplat :) Ceilalti castigatori, ati primit premiile ? Mai sunt cazuri ?
 

Elfenar

Evoker
Nighthawk

2. Ian 2022

Câștigătorii concursului sunt:

Floricica mea – Joc Innopolis + 400 :diamond:
Lovejoy – Set bucătar + 400 :diamond:
czapuc – Termos + 400 :diamond:
Elfenar – Șapcă + 400 :diamond:
Hiarchas – Mousepad + 400 :diamond:
ULISE – 500 :diamond:
frunza – 500 :diamond:


Oficiul poștal păstrează coletul X zile daca a ajuns la oficiul poștal iar după câteva zile înapoiază coletul expeditorului sau îl fac pierdut... este normal să primești o instintare în poștă și asta nu să întâmplat! Eu primesc zilnic colete și mereu verific cutia poștală când cobor la curier... sunt zile când verific de 2 ori /zi... deci dacă a ajuns cumva la oficiul poștal cu siguranță aveam instintare în poștă. Am întrebat colega care a câștigat dacă a primit premiul și nu a primit nimeni nimik. Azi am trimis mesaje si celorlalti participanti sa vedem ce sa intamplat... de fapt cu premiile...
 
Sus