• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Chat

  • Autor subiect DeletedUser879
  • Data de început

DeletedUser1476

Guest
Da, trebuie sa trecem aici si lucrurile bune: dupa multe, multe ore, istoricul s-a incarcat.
 

DeletedUser868

Guest
iar nu se mai incarca chat-ul ..... mai are cineve problema la incarcarea istoriei chat-ului ?! sper ca se va rezolva rapid....multumesc !
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Multumim pentru raportare, am transmis deja mai departe tehnicienilor si asteptam o rezolvare in cel mai scurt timp posibil :)
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Din cate observ, chat-ul este functional, nu am putut reproduce eroarea si nu sunt raportari similare momentan :) Mai are cineva problema asta ?
 

DeletedUser1635

Guest
Din cate observ, chat-ul este functional, nu am putut reproduce eroarea si nu sunt raportari similare momentan :) Mai are cineva problema asta ?
Da, apare din cand ceva eoare.
L.E: sau acuma e activ dar nu merge, nu trimite daca scrii ceva.
 

DeletedUser1476

Guest
Chat mort.
E plictisitor sa tot iesi din joc (sau chiar din programul in care joci) si sa reintri - sperind ca vei putea din nou sa comunici -, dar, cel putin, problema aceasta este o constanta in lumea Elvenar; te poti baza pe ea.
 

DeletedUser120

Guest
O problema cu chetul din 2 postari apare o eroare de conectare,trebuie sa dai refres intruna......
 

DeletedUser1779

Guest
Si eu am probleme cu chat-ul, plus alti colegi din fratie. Am scris cateva rânduri in chat iar dupa un timp nu mai trimite ce scriu ori apare ca se conecteaza. Isi revine doar dupa un refresh joc. In plus si Mesajele de la Inbox nu apar când sunt primite, doar la refresh.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus