• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. Antrenarea in cazarme se reseteaza

    Antrenarea in cazarma, tabara mercenarilor si baza de instruire se reseteaza atunci cand reintru in joc. Ex.: Un slot in cazarma are 16240 unnitati (13647 unitate de instruire + 2593 bonus simia) si se antreneaza in 3 ore. Pun acum toate sloturile in cazarma, deci timpul total este de 15 ore...
  2. Intrarea mea în compețiția pentru Hanul Gravitației

    Solstițiul de vară Ninsoarea Renașterea Phoenixului
  3. Modernizare locuinta magica, niv. 13

    Am cercetat arheologia, dar nu pot moderniza locuinta magica (apare butonul cu cercetere in loc de modernizare). Ori pe wiki e scris gresit, ori in joc e o eroare.
  4. Viteza de instruire in cazarma

    Viteza de instruire a unitatilor din cazarma difera intre unitatile usoare, magi si unitatile grele. Si ma refer la unitatea maxima de instruire. La tabara mercenarilor si baza de instruire nu stiu cum este pentru ca nu le am. Concret: Cazarma la nivelul 29 (nu am Sagetile furtunii). Unitatea...
  5. Primaria nu mai primeste monede la motivare

    Rasa: Elfi Primarie: 25 Capitol: XI Monedele primite la motivarea primariei au ajuns la 2.480.000 si nu mai depasesc acesta valoare la motivarile ulterioare. Acesta problema mi s-a intamplat si saptamana trecuta. Cand am observat ca nu mai depasesc acesta valoare, am colectat si, din cate imi...
  6. Monedele primite ajutor au disparut dupa update la v1.26

    Game version: __ v1.26.2-(9d447edec) (2017-03-30 8:20) Game world: __ ARENDYLL Browser + version: __ Mozilla Firefox 51.0.1 (32-bit) Flash Player version: __ 25.0.0.127 Operating System: __ Windows 7 Pro SP1 32-bit Screen resolution: __ 1360 x 768 Account name: __ ncat Humans or Elves: __ Elves...
  7. Fragmente de rune primite la turnir

    Game version: __ 1.23.xx Game world: __ ARENDYLL Browser + version: __ Mozilla Firefox 51.0.1 (32-bit) Flash Player version: __ 24.0.0.221 Operating System: __ Windows 7 Pro SP1 32-bit Screen resolution: __ 1360 x 768 Account name: __ ncat Humans or Elves: __ Elves Reproductibilitate: __ 5/5...
  8. Bonusul si nivelul de cultura nu cresc

    Game version: __ 1.23.xx Game world: __ ARENDYLL Browser + version: __ Mozilla Firefox 51.0.1 (32-bit) Flash Player version: __ 24.0.0.221 Operating System: __ Windows 7 Pro SP1 32-bit Screen resolution: __ 1360 x 768 Account name: __ ncat Humans or Elves: __ Elves Reproductibilitate: __ 5/5...
Sus