• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Fragmente de rune primite la turnir

ncat

Journeyman
Game version: __ 1.23.xx
Game world: __ ARENDYLL
Browser + version: __ Mozilla Firefox 51.0.1 (32-bit)
Flash Player version: __ 24.0.0.221
Operating System: __ Windows 7 Pro SP1 32-bit
Screen resolution: __ 1360 x 768
Account name: __ ncat
Humans or Elves: __ Elves

Reproductibilitate: __ 5/5 (se intampla mereu, incepand cu v1.23)

Fragmentele de rune primite la turnir sunt toate pentru aceeasi minune antica. Mai precis pentru ultima minune antica cercetata (sau poate cea mai avansata din arborele tehnologic?). Au confirmat acest lucru cativa jucatori din fratia mea.

Se intampla acest lucru incepand cu turnirul de saptamana trecuta, adica odata cu trecerea la versiunea 1.23.

Pe moment, nu e un lucru rau, dar pe termen lung...
 

ncat

Journeyman
In seara asta am primit doua fragmente de rune la turnir, iar ele pentru alta minune antica decat pana acum. Poate s-a schimbat ceva.
 

Florea26

Associate
Fragmentele de rune primite la turnir sunt toate pentru aceeasi minune antica. Mai precis pentru ultima minune antica cercetata (sau poate cea mai avansata din arborele tehnologic?). Au confirmat acest lucru cativa jucatori din fratia mea.

eu am primit rune si pt primele minuni din cercetare...au fost c-am 50% in ce trebuie si aiurea...
 

ncat

Journeyman
Azi de dimineata, dar inainte sa intre versiunea 1.25, din 7 fragmente de rune primite pentru finalizari de provincii, 6 au fost pentru ultima minune straveche cercetata. Cam ciudat.
 

ULISE

Ascended
O sa mai ai surprize de genul asta. Eu am patit-o de mai multe ori, dar o parte au fost chiar benefice!
 
Sus