• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. Reina Del Mar

    Buton cautare inventar

    Hello, Cred ca ar fi foarte util un buton de cautare in inventar - sectiunea invocari. Am pierde mai putin timp cautand o anumita cladire prin paginile inventarului. Multumesc
  2. Reina Del Mar

    Schimbare premii Turla

    S-au schimbat premiile, avem phoenixul amurgului. Ce se mai adauga in lista de crafting?
  3. Reina Del Mar

    Insigne Beraria Gnomilor

    Hello, e nevoie de rectificare. Cerinta e de 50 bauturi, nu 25.
  4. Reina Del Mar

    Ads in joc

    Hello! Unii dintre colegii mei de fratie au reclame in joc, cu diverse recompense dupa vizualizare. Nu s-a anuntat nimic, care e planul pe viitor, vor aparea tuturor jucatorilor? Multam pt feedback.
  5. Reina Del Mar

    Ora turnir

    Observ ca (din nou) e o eroare la afisarea orei pentru viitorul turnir. Incepe cu 5 minute mai devreme, aparent.
  6. Reina Del Mar

    Greseala text joc

    Hello, Dupa plasarea cladirilor care acorda bonus la productia de baza, textul de la fabrici este: Bonusul de constructie expira suna cam ciudat :)
  7. Reina Del Mar

    Ora turnir

    S-a schimbat ora la turnir? Vad ca incepe la ora 17:00, e o eroare?
  8. Reina Del Mar

    Noul sezon

    Arata ciudat, pare ca lipseste un text (poate nu) insa butonul OK e mult supradimensionat
  9. Reina Del Mar

    Pet food

    S-a schimbat ceva in reteta? Pana acum imi cerea vraji + relicve. Acum imi apare la draft doar cu vraji (mai multe)
  10. Reina Del Mar

    Cufăr recompensă Ajutor între vecini

    Nu se primesc cufere pentru ajutor vecini - am cel putin 35 de jucatori vizitati astazi si de la nici unul nu am primit cufar. Joc de pe PC, browser Chrome versiunea 112.0.5615.49.
  11. Reina Del Mar

    Greseala text forum (conversatii)

    Buna, Cand parasesti o conversatie pe forum apare optiunea de a pastra conversatia sau a ignora-o. La prima optiune, textul este asa: Ar trebui ca aceasta conversatie alte raspunsuri in viitor. Cred ca e nevoie de o reformulare :)
  12. Reina Del Mar

    Detaliere moneda jocului

    Jucatorii ar trebui sa poata accesa - ca in alte jocuri INNO - cat, cand si pe ce au cheltuit diamante. In lumina recentelor evenimente cred ca este absolut necesar sa avem un raport detaliat al diamantelor - poate nu sunteti toti la curent, fac un scurt rezumat: pe serverul Beta de curand a...
  13. Reina Del Mar

    Golem intelept

    Hello! As vrea sa stiu ce ofera golemul intelept la nivel 10 (cap XII) Pe wiki nu gasesc info detaliate. Multumesc anticipat!
Sus