• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Buton cautare inventar

Reina Del Mar

Journeyman
Hello,
Cred ca ar fi foarte util un buton de cautare in inventar - sectiunea invocari.
Am pierde mai putin timp cautand o anumita cladire prin paginile inventarului.

Multumesc
 

Elfenar

Evoker
Varianta mobila a jocului are deja acesta functie. Nu stim daca o vor implementa si pe varianta de browser a jocului. Sa speram ca da...

Nu cred ca intereseaza pe cineva cat timp pierdem noi pe joc facand diverse si cate mii de click trebuie sa dai sa poti face ceva in joc.
Era bun si un buton de schimbare intre Munca in folosul comunitatii si Monede la Locuinte si daca doreai sa faci debifarea manual treceai la dat de click...asa ai 50 de locuinte in oras trebuie sa dai click pe fiecare si sa alegi ce sa produca.
Captură de ecran 2023-08-22 233230.jpg


Bifele sunt deja active la diverse cladiri din oras asa ca nu vor fi greu de adaugat si la Locuinte zic eu.
 
Ultima editare:

Reina Del Mar

Journeyman
Varianta mobila a jocului are deja acesta functie. Nu stim daca o vor implementa si pe varianta de browser a jocului. Sa speram ca da...
Aha, asta e o veste buna. Intru extrem de rar pe mobil si nici macar nu am observat ca exista. Clar avem nevoie de ea si pe browser, scuteste timp.
 
Sus