• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. Half-Op

    Event Discuții - Întoarcerea vrăjitorilor

    Storm multumesc de raspunsdar nu e asa. Azi ca sa trec in liga de aur am nevoie de inca 32 de puncte,daca nu le completez maine am nevoie de 40 de puncte. Inseamna ca si daca fac toate misiunile tot nu ajun in liga aur.
  2. Half-Op

    Event Discuții - Întoarcerea vrăjitorilor

    Buna ziua, Nu pot ajunge in epoca de aur, in fiecare zi creste diferenta de puncte pe care trebuie sa le fac? Scuze liga de aur de la event,adaug doua puncte creste diferenta cu un punct. De ce?
  3. Half-Op

    Event Discuții - Misterul pădurii cețoase

    Eu am luat doar cinci artefacte de evolutie si sunt foarte dezamagit,ma gindesc sa renunt la joc e prea mult comert.
  4. Half-Op

    Event Discuții - Misterul pădurii cețoase

    Daca pina acum la un event de genul astuia care a trecut cistigam minim opt artefacte pentru upp si mai luat doua la aventurii acum am luat cinci. Sunt tare curios ce premii vor fi la urmatoarele aventuri, ma astept sa fie patru artefacte pentru ca altfel faci event degeaba. Eu sint de acord sa...
  5. Half-Op

    Premii turla

    Nu pot sa inteleg cum de nu cistig la turla nici un premiu important,colegii de fratie se lauda cu casuteateliere etc eu reduceri de timp si alte nimicuri.
  6. Half-Op

    Compozitie set biblioteca piatra lunii

    Multumesc.
  7. Half-Op

    Compozitie set biblioteca piatra lunii

    Salutare, Va rog sa ma ajutati cu un raspuns, din cite cladiri este compus setul biblioteca piatra lunii si care sunt. Multumesc.
Sus