• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Premii turla

Half-Op

Associate
Nu pot sa inteleg cum de nu cistig la turla nici un premiu important,colegii de fratie se lauda cu casuteateliere etc eu reduceri de timp si alte nimicuri.
 

ULISE

Ascended
Nici eu nu castig de vreo 3 luni nimic important!
Am un cont si pe beta si la fel patesc si acolo.
 

DeletedUser2521

Guest
Ulise, spui ca nu câștigi, dar ai ajuns în vârful turlei? Nu te înțeleg.Eu fac turla mereu și câștig mereu draci,biblioteci,ateliere, case,diamante,catalizatori,timp...etc, intr-o proporție rezonabila !La aceasta turla, am câștigat și eu și seba03 daca nu ma înșel, 9 sau 12 catalizatori.Daca faci toată turla , este imposibil sa nu castigi ceva bun. PREMIILE MARI SUNT IN VARF.
 

ULISE

Ascended
Nu am timp sa fac toata Turla. Iar eu astept ca premii doar catalizatori deoarece din nu am suficienti pentru crafting. Restul premiilor mi se par inutile!
 

DeletedUser2521

Guest
Ulise, catalizatori poți sa scoți ca-ti vrei din academie daca ai adus-o la nivel 5.Daca nu, adu-o.Catalizatorul iese la 6 ore, magic și proviziile la 4 ore cel pentru fabrici la 8 ore.
 

ULISE

Ascended
Cunosc toate aceste mici sau mari secrete ale jocului.
Am Academia la nivel 5 de cand a aparut in joc dar tot nu imi ajung catalizatorii. Iar eu reduceri de timp pentru catalizatori nu folosesc.
Problema este ca orice noua modificare de jocc nu aduce imbunatatiri.
 

DeletedUser2521

Guest
Ținând cont de nemulțumirile tale(în crestere), fata de joc, înseamnă că te-ai plictisit și vrei ceva nou.Aici te pot ajuta doar organizatorii , cu schimbări majore si palpitante în turniruri și aventuri, sau cauți singur alte jocuri, ca sa te mulțumească! Bafta!?
 

ULISE

Ascended
Ai intuit perfect. Deja majoritatea timpului o petrec pe alt Joc.
Este un Joc pe care il stiu de 25 de ani si desi au existat perioade in care l-am lasat pentru alte jocuri (cum a fost si cazul Elvenar) mereu m-am inors la el mai entuziast deoarece cu fiecare up-gradare aduce noutati minunate.
Bafta si voua!
 
Ultima editare:
Sus