• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Event Discuții - Întoarcerea vrăjitorilor

ULISE

Ascended
O prima corectie "pozitiva", fata de varianta de pe beta, au fost reduse punctele de cunoastere vrajitoreascacare sunt obtinute (oferite) la finalizarea misiunilor!!!
 

Half-Op

Associate
Buna ziua,
Nu pot ajunge in epoca de aur, in fiecare zi creste diferenta de puncte pe care trebuie sa le fac?

Scuze liga de aur de la event,adaug doua puncte creste diferenta cu un punct.
De ce?
 

Half-Op

Associate
Storm multumesc de raspunsdar nu e asa.
Azi ca sa trec in liga de aur am nevoie de inca 32 de puncte,daca nu le completez maine am nevoie de 40 de puncte.
Inseamna ca si daca fac toate misiunile tot nu ajun in liga aur.
 

Orco

Chef
Se face o medie a tuturor jucatorilor de pe server si ca sa fii in liga de aur trebuie sa fii in cei 1% care in momentul respectiv au adunat cele mai multe puncte. Punctajul se schimba tot timpul pentru ca si ceilalti jucatori continua sa colecteze premii de pe harta si automat creste numarul necesar de puncte.
 

Elfenar

Evoker
204825564_1472653603075955_2097982022828935777_n.jpg


Am o diferenta de 117 plus fata de maximul Ligii ... si mai sunt cateva misiuni zilnice eu mai am 6 deci am sa depasesc scorul de 400.Succes tuturor!


Noul event de pe Beta promite o cladire minunata cu schimbare de productii si va fi cu Artefacte pana la lvl 10 ...acelasi sistem de liga ca si acum.
 
Sus