• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. Salador

    Rasa

    Poti sa dai skip la misiunile unui capitol dupa cercetezi prima tehnologie din capitolul urmator. Cum nu este un capitol dupa Negustori din Unur nu poti sa dai skip la misiunile acestui capitol.
  2. Salador

    Numărăm diamante

    278:diamond:
  3. Salador

    Discuții Concurs - Crăciun 2020

    Incearca sa o pui pe imgur si apoi link-ul aici ;) Sarbatori fericite!
  4. Salador

    Discuții Concurs - Crăciun 2020

    @daymaker Dar unde este bradul tau? Sincer nu-l zaresc....
  5. Salador

    Numărăm diamante

    272 :diamond:
  6. Salador

    Discuții Concurs - Crăciun 2020

    Perfect de acord.
  7. Salador

    Concurs Crăciun 2020

    Ce am gasit prin casa. Un mic pasaroi ce aduce a Phoenix auriu.
  8. Salador

    Numărăm diamante

    262:diamond:
  9. Salador

    Stiri de pe beta

    "La Turla, setul Biblioteca Lunii va fi inlocuit ca recompesa cu artefacte de Phoenix" Anuntul complet aici.
  10. Salador

    HTML 5

    @Elmer Fudd : Ce se va imtampla daca nu trec pe HTML5 pana in 31 decembrie? Voi fii blocat sa intru in joc, sau...? Intreb pentru ca mi-am instalat Mozilla 80.0 si ma va lasa brower-ul sa joc pe flash, ma va lasa si jocul?
  11. Salador

    Numărăm diamante

    255 :diamond:
  12. Salador

    Concurs 1 decembrie 2020

    In Elvenar s-a pomenit o zi de sarbatoare, Primaria devenind astfel neincapatoare. Oameni si elfi au venit, Aducand cadoul cuvenit, Pietre pretioase si praf magic, Asigurandu-se ca nimeni nu e alergic. De 102 ani se serbeaza, unirea romanilor O statuie din cupru din minele gnomilor A venit, ca...
  13. Salador

    HTML 5

    @Elfenar Pai dc renunti la joc? Nu spuneai ca merge bine acum. Din ce am citit de la tine iti trebuie un PC bun ca sa iti mearga HTML5...
  14. Salador

    Numărăm diamante

    246:diamond:
  15. Salador

    HTML 5

    Mie imi merge in reluare html5-ul, desi am updatat driverul placii video, bine am si un laptop vechi (2011). Deci cand nu se va mai putea juca pe flash voi fi nevoit sa trec pe aplicatia mobila sau sa renunt la joc.
  16. Salador

    Aventurile Fratiei

    Si cu toate astea, Liga ve(n)detelor e pe primul loc acum....
  17. Salador

    Aventurile Fratiei

    Asa este, fratia mea sta bine la restul insignelor numai la bratari ne potihnim :(
  18. Salador

    Logare joc

    Mozilla
  19. Salador

    Logare joc

    Eu inca joc pe Flash si nu am avut probleme.
Sus