• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Turnir frății-complet!

ACVAMARINA

Associate
felicitari celor care au deschis toate cuferele!! santeti chiar o alianta!! . am o mare nelamurire daca poate cineva sa imi raspunda , in turnir sant puse ca reconpense rune intregi si rune sparte ,de ce nu se tine cont de acele rune intregi si primesc tot runa sparta?
 

DeletedUser294

Guest
felicitari celor care au deschis toate cuferele!! santeti chiar o alianta!! . am o mare nelamurire daca poate cineva sa imi raspunda , in turnir sant puse ca reconpense rune intregi si rune sparte ,de ce nu se tine cont de acele rune intregi si primesc tot runa sparta?

Pentru bug-uri este secțiune separată, sau puteți depune un tichet. Runele le primiți ca rune, dar se pot sparge când încercați să le introduceți la minune.
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
ma uimiti ce raspuns imi dati!!! de ce nu se pot,,sparge" cand le desenati?!!

Te uimeste raspunsul pentru ca faci o confuzie si probabil nu ai inteles mecanismul runelor. Hai sa o luam scurt pe rand : Exista rune complete, fragmente de rune si fragmente sparte. La turniruri primesti fragmente de rune sau fragmente sparte. Runele, cele complete, se gasesc numai pe discurile minunii in momentul in care le descoperi cu ajutorul fragmentelor de rune sau cu ajutorul a 10 fragmente sparte. Practic Fragment spart < Fragment runa < Runa. Ai totul explicat in anuntul initial din 2015 sau pe wiki.

PS : partea cu desenatul e cel putin "mind-blowing" :D
 

ULISE

Ascended
Am reusit sa incarc poza, foarte greu dupa noile modificari.
New-Bitmap-Image.bmp

Nu mai apare butonul de inserare a imaginii, si am fost nevoit sa incarc imaginea pe un site si sa pun URL-ul de acolo.
 

ULISE

Ascended
Sa vezi culme a turnirului, cand deblochezi toate cuferele inca de joi dimineata :p
Nu mai postati asa ceva ca vor mari dificultatea turnirului!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Si in fond ce reprezinta finalizarea turnirului ;)
O runa si cateva PC-uri in plus si un Plan pe care il pot folosi doar cca. 10 % din jucatori.
Iar pentru aceste bonusuri suplimentare stai in fata calculatorului nepermis de mult!

PS
pentru cei atat de pasionati de lupte ii invit intr-o adevarata liga a luptelor :cool:
(link in mesaj personal) :rolleyes:
 
Ultima editare:

ULISE

Ascended
Al treilea turnir complet la rand!:)
Se pare ca ne-am abonat la ultimul cufar, pacat ca nu avem atatea diamante cate planuri suntem cababili sa luam.:D
Nu mai pun poze si nu mai scriu alte realizari deoarece acestea pot fi, pentru dezvoltatori, un motiv de a mari dificultatea turnirului!:rolleyes:
 
Sus