• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Vrăji peste tot

Jooanna

Enchanter
La vizite apar vrăji pe clădiri pe care, în mod normal, nu ar trebui să apară.... Vedeţi vă rog "Grădină mică" şi "Sanctuar"
Şi nu este singurul oraş în care apare acest bug, cred că în 90% din oraşe apare.
 

daymaker

Wizard
mda, plus notificarile... nu inteleg de ce mai exista server beta daca ii da drumu la versiune cu buguri..
 

Jooanna

Enchanter
Scuzaţi-mă, dar serverul ăsta beta este cumva un server de probe? (scuze, dar eu nu am avut curiozitatea să intru pe el)
 

DeletedUser294

Guest
Da, este serverul pe care se fac prima oară actualizările, și încearcă să rezolve bug-urile înainte să le bage și pe serverele live. Dar nu reușesc să le rezolve chiar pe toate, și dacă ați aștepta după actualizări până le rezolvă pe toate, atunci iarăși nu ar fi bine :p

În orice caz, cele majore se rezolvă acolo ;)
 

ULISE

Ascended
Asta se intampla doar cand folosesti vrajile? Intreb asta deoarece eu nu am observat acest bug dar in afara de vraja cu Punctele de cunoastere alta vraja nu am folosit.
 

Jooanna

Enchanter
Ulise, nu când foloseşi TU (eu/altul) vrăjile, ci atunci când vizitezi vecinii, la ei apar clădiri vrăjite, altele decât ar trebui (locuinţe, cazarmă, depozite de arme, chiar şi clădiri culturale mici, care în mod normal nu pot fi vrăjite).
 

ARTUR78

Enchanter
In timpul vizitelor am observat ca bug-ul a reaparut. Am gasit vraji pe Cazarma sau pe case. Atasez cateva imagini pentru a exemplifica.
Vraja.jpg
vraja1.jpg
 
Sus