• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Update Versiunea 1.182

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer

Informații actualizare



Salutare oameni și elfi,

În cursul zilei de 31 august (dacă nu intervine nimic neprevăzut), se va efectua actualizarea jocului la versiunea 1.182.
În această versiune am rezolvat unele bug-uri și am îmbunătățit funcționalitatea aplicației mobile. Puteți consulta lista completă mai jos.

Bug-uri reparate



La fel ca în toate actualizările, am reparat o serie de bug-uri, printre care:
  • Am rezolvat o problemă care împiedica jucătorii să colecteze moneda evenimentului de la periferia orașului la nivelul maxim de zoom. Acum puteți colecta moneda evenimentului indiferent de nivelul de zoom.
  • Am rezolvat o problemă de afișare în Aventurile Frăției, uneori, când jucătorii investeau toate insignele deodată, trebuiau să închidă și să deschidă punctul de referință pentru a vedea bara completată.

Mobil


  • Am remediat o problemă de afișare în care pictograma culturii era prea aproape de pictograma Punctelor de cunoaștere la rezoluția 4:3.
  • Am remediat unele probleme legate de întâlnirile rezolvate prin Diplomație la Turlă.
Notă: Actualizarea versiunii aplicației este lansată separat de versiunea jocului.

Dacă ești curios și vrei să experimentezi aceste modificări înainte de a fi lansate, te rugăm să nu eziți să înregistrezi un cont pe serverul nostru Beta, unde acestea sunt lansate cu câteva zile în avans pentru testarea tehnică.
Sperăm că îți plac modificările pe care le aducem cu această actualizare. Te rugăm să ne împărtășești feedback-ul tău cu privire la modificări lăsând un comentariu în subiectul dedicat!

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus