• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Update Versiunea 1.146

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer

Informații actualizare



Salutare oameni și elfi,

În cursul zilei de 3 februarie (dacă nu intervine nimic neprevăzut), se va efectua actualizarea jocului la versiunea 1.146.
În această versiune am introdus caracteristici noi, am rezolvat unele bug-uri și am îmbunătățit funcționalitatea aplicației mobile. Puteți consulta lista completă mai jos.

Caracteristici Noi


  • Am actualizat recompensele Obiectului mistic din Crafting. Pe lângă recompensele care erau disponibile înainte, veți găsi acum Pietre spectrale și Binecuvântări unitate în Obiectele mistice din când în când. De asemenea, clădirile disponibile au fost înlocuite cu o nouă selecție de clădiri pentru evenimente care revin.
  • Am ajustat ofertele de Mărfuri standard din Magazinul en-gros pentru a păstra regula „10% din depozitul Primăriei”. Ofertele de Mărfuri sensibile sunt ajustate pentru a-și păstra valoarea rezonabilă și pentru a introduce și acolo raportul de calitate „1:1.5”.
  • Am adăugat o a doua opțiune la misiunea care solicită Baza de instruire la nivelul 32, astfel încât toți jucătorii să o poată finaliza.
  • Clădirile Vise mistice și Culturi fermecate oferă acum ambele +3000 de Mărfuri cu prima legătură în loc de +4000 și +2000.

Bug-uri reparate



La fel ca în toate actualizările, am reparat o serie de bug-uri, printre care:
  • Cronometrul Punctelor de cunoaștere nu se va reseta la 60 de minute atunci când folosiți Punctele de cunoaștere gratuite pentru a finaliza o bară de cercetare a unei Minuni străvechi a altui jucător.
  • Minunile străvechi pot fi modernizate atunci când utilizați opțiunea premium din meniu.

Mobil


  • Caseta de bifare pentru începerea tuturor producțiilor nu mai este blocată de bonusul de conectare pentru clădirile Construcților.
  • Misiunile din Capitolul 19 aveau uneori o aliniere greșită în balonul de vorbire: a fost rezolvată.
  • Pictograma Restaurare regală afișată în fereastra de Crafting a Academiei de Magie este afișată acum cu rezoluția corectă și nu mai este neclară.

Notă: Actualizarea versiunii aplicației este lansată separat de versiunea jocului.

Dacă ești curios și vrei să experimentezi aceste modificări înainte de a fi lansate, te rugăm să nu eziți să înregistrezi un cont pe serverul nostru Beta, unde acestea sunt lansate cu câteva zile în avans pentru testarea tehnică.
Sperăm că îți plac modificările pe care le aducem cu această actualizare. Te rugăm să ne împărtășești feedback-ul tău cu privire la modificări lăsând un comentariu în subiectul dedicat!

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus