• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Update Versiunea 1.145

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer

Informații actualizare



Salutare oameni și elfi,

În cursul zilei de 20 ianuarie (dacă nu intervine nimic neprevăzut), se va efectua actualizarea jocului la versiunea 1.145.
În această versiune am introdus caracteristici noi și am rezolvat unele bug-uri. Puteți consulta lista completă mai jos.

Caracteristici Noi



  • În pregătirea pentru noul eveniment Ruinele interzise, un nou tip de Binecuvântare va fi adăugat în joc. Noua vrajă, "Creștere bruscă a vitalității", le permite jucătorilor să reînvie instantaneu unitățile pierdute în luptă, după ce bătălia în sine este încheiată.
    Veți vedea această nouă vrajă pentru prima dată la următoarea continuare a poveștii Vrăjitorilor, în evenimentul Ruinele interzise.

Bug-uri reparate



La fel ca în toate actualizările, am reparat o serie de bug-uri, printre care:

  • Tutorial: Fereastra pop-up „Lipsă conexiune internet” a fost dezactivată pentru secțiunea Tutorial a jocului, așa că nu va mai întrerupe tutorialul jocului.
  • Negustor: Costul Mărfurilor prețioase standard era prea mare, începând cu Primăria la nivelul 43. Valorile au fost corectate.
  • Progres Frăție: Am remediat o eroare care provoca afișarea incorectă a ecranului Ajutor Avantaje în fila „Clasament” din fereastra Frăției, chiar și atunci când jucătorul nu este într-o Frăție.
  • Turniruri: Din cauza unui decalaj în fereastra Rezultate, unele recompense ale Turnirului nu se afișau corect în fereastra. Acest lucru a fost reparat.

Mobil


Notă: Actualizarea versiunii aplicației este lansată separat de versiunea jocului.

Dacă ești curios și vrei să experimentezi aceste modificări înainte de a fi lansate, te rugăm să nu eziți să înregistrezi un cont pe serverul nostru Beta, unde acestea sunt lansate cu câteva zile în avans pentru testarea tehnică.
Sperăm că îți plac modificările pe care le aducem cu această actualizare. Te rugăm să ne împărtășești feedback-ul tău cu privire la modificări lăsând un comentariu în subiectul dedicat!

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus