• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Update Versiunea 1.141

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer

Informații actualizare



Salutare oameni și elfi,

În cursul zilei de 11 noiembrie (dacă nu intervine nimic neprevăzut), se va efectua actualizarea jocului la versiunea 1.141.
În această versiune am adus îmbunătățiri, am rezolvat unele bug-uri și am îmbunătățit funcționalitatea aplicației mobile. Puteți consulta lista completă mai jos.

Îmbunătățiri


  • File - Am adăugat noi combinații de taste pentru comutarea filelor în Ferestrele-Ingame: CTRL + SHIFT + ← va merge la fila anterioară, CTRL + SHIFT + → la următoarea.
  • Frății - Nivelurile Punctelor de experiență ale Frățiilor vor fi acum afișate și pentru alte Frății în ferestrele de Prezentare generală respective.

Bug-uri reparate



La fel ca în toate actualizările, am reparat o serie de bug-uri, printre care:
  • Tehnologii - O problemă grafică din arborele de cercetare împingea butonul Diamante peste textul real, în anumite cazuri. Nu va mai fi cazul, am făcut ajustări la dimensiuni și am reparat și derularea textului.
  • Turniruri - În prezentarea generală a Provinciei de Turnir, unele traduceri nu se potriveau corect. Am avut grijă și de acest lucru.
  • Minuni străvechi - La vânzarea unei Minuni străvechi, textul de avertizare pentru vânzare avea câteva probleme de spațiere în unele traduceri. Am rezolvat și asta.
  • Străzi - Am remediat o problemă care făcea ca străzile să fie afișate în poziția lor actuală, atunci când le mutați prin împrejurimi și prin clădiri.

Mobil


  • Descântare - Am adăugat un nou Tooltip, care afișează Bonusul total pentru fragmente de vrajă (pe lângă textul informativ și nivelurile de actualizare ale Academiei) similar cu versiunea Browser.
Notă: Actualizarea versiunii aplicației este lansată separat de versiunea jocului.

Dacă ești curios și vrei să experimentezi aceste modificări înainte de a fi lansate, te rugăm să nu eziți să înregistrezi un cont pe serverul nostru Beta, unde acestea sunt lansate cu câteva zile în avans pentru testarea tehnică.
Sperăm că îți plac modificările pe care le aducem cu această actualizare. Te rugăm să ne împărtășești feedback-ul tău cu privire la modificări lăsând un comentariu în subiectul dedicat!

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus