• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Update Versiunea 1.138

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer

Informații actualizare



Salutare oameni și elfi,

În cursul zilei de 30 septembrie (dacă nu intervine nimic neprevăzut), se va efectua actualizarea jocului la versiunea 1.138

În această versiune am adus caracteristici noi, am rezolvat unele bug-uri și am îmbunătățit funcționalitatea aplicației mobile. Poți consulta lista completă mai jos.

Caracteristici Noi


  • Lucrăm la o nouă funcție pentru a îmbunătăți Frățiile la toate nivelurile! Rămâi alături de noi pentru mai multe informații în curând!

Bug-uri reparate



La fel ca în toate actualizările, am reparat o serie de bug-uri, printre care:
  • Producție în masă - Ferestrele cu info ale costurilor de producție din fabrică au fost unite.
  • UI - Diverse ajustări în grafica interfeței, porțile Turlei și multe altele.
  • Prestigiu - Calculul Prestigiului este acum procesat fără probleme.
  • Misiuni - A fost remediat bug-ul care a declanșat semnele de notificare a misiunilor la reîncărcarea jocului.
  • Tutorial - Tutorialul jocului rulează corespunzător acum.
  • Eveniment - Jucătorii pot revendica ultimul premiu al șirului de misiuni, așa cum ar trebui!
  • Turlă - Negocierile nu mai sunt blocate de mesajele de eroare.

Mobil


Notă: Actualizarea versiunii aplicației este lansată separat de versiunea jocului.
  • Linkuri - Acum este posibil să urmărești un link către forum dintr-un mesaj din joc.
  • Turlă - Acum porțile închise arată corect timpul rămas.
  • Producție - Se poate renunța acum la producții dacă depozitul este plin.
  • UI - În cercetarea unei Minuni străvechi, zona de Fragmente sparte nu se mai luminează atunci când folosești Diamante.
  • UI - Bara de derulare a ofertelor de tranzacționare nu mai apare dacă nu este necesară.
  • UI - Diverse modificări ale interfeței de joc.
  • Minuni străvechi - Săgețile furtunii și Breasla negustorilor prosperi sunt acum vizibile în modul plat.
Dacă ești curios și vrei să experimentezi aceste modificări înainte de a fi lansate, te rugăm să nu eziți să înregistrezi un cont pe serverul nostru Beta, unde acestea sunt lansate cu câteva zile în avans pentru testarea tehnică.

Sperăm că îți plac modificările pe care le aducem cu această actualizare. Te rugăm să ne împărtășești feedback-ul tău cu privire la modificări lăsând un comentariu în subiectul dedicat!!!

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus