• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Update Versiunea 1.125

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer

Informații actualizare



Salutare oameni și elfi,

În cursul zilei de 18 martie (dacă nu intervine nimic neprevăzut), se va efectua actualizarea jocului la versiunea 1.125.
În această versiune am adus îmbunătățiri jocului, l-am reechilibrat, am rezolvat unele bug-uri și am îmbunătățit funcționalitatea aplicației mobile. Puteți consulta lista completă mai jos.

Îmbunătățiri


  • Donare Puncte de cunoaștere - Un mesaj pop-up, care apare atunci când încercați să donați mai multe Puncte de cunoaștere decât lipsesc pentru Minunea străveche a altui jucător, a fost îmbunătățit și va fi acum mai clar.
  • Recompense Etapă misiune - Bara de progres pentru Etape misiune din fereastra Misiuni a diferitelor evenimente va afișa acum progresul vostru.
  • Activare E-mail - Pentru a ajuta jucătorii care nu au încă o adresă de e-mail activată să-și schimbe adresa de e-mail, butonul „Retrimiteți e-mailul de validare” va permite acum introducerea adresei de e-mail la care să se trimită validarea.

Reechilibrare joc


  • Schimbările generale de reechilibrare vor oferi tuturor jucătorilor o valoare a culturii ceva mai bună pentru multe clădiri, de exemplu, diverse clădiri de evenimente, Tronul lui Barbăroșie sau Hanul Gravitației. Spuneți-ne ce părere aveți!

Bug-uri reparate



La fel ca în toate actualizările, am reparat o serie de bug-uri, printre care:
  • Depozit de arme - O misiune care cere Depozitul de arme, nivelul 3, va cere acum corect nivelul 2.
  • Browser - Modificarea zoom-ului cu roata mouse-ului funcționează corect atunci când utilizați browserul Firefox.
  • Negustor - Fereastra Breasla negustorilor prosperi arăta o pictogramă greșită pentru producția de bază. Acest lucru a fost remediat.
  • Mecanica cuferelor - Am remediat o problemă care putea cauza înghețarea jocului la deschiderea cuferelor.

Mobil



Notă: Actualizarea versiunii aplicației este lansată separat de versiunea jocului.
  • Autentificare - Conectarea prin Facebook nu va mai afișa o casetă text încărcată excesiv în anumite țări.
  • Interfață - Pictograma „Mărfuri” din partea de sus a ecranului nu vă va mai enerva și acum se poate atinge complet. Zona tactilă activă a fost corectată.
  • Depozit de arme - În anumite situații, modernizarea unui Depozit de arme în timp ce produce unități putea duce la pierderea oricărei producții curente. Acest lucru va trebui acum confirmat cu un mesaj popup.
  • Mecanica cuferelor - Articolele nou câștigate dintr-un cufăr rotativ într-un eveniment vor avea acum corect un indicator „Nou” pe ecranul de inventar, informând jucătorii despre noul articol.
Dacă ești curios și vrei să experimentezi aceste modificări înainte de a fi lansate, te rugăm să nu eziți să înregistrezi un cont pe serverul nostru Beta, unde acestea sunt lansate cu câteva zile în avans pentru testarea tehnică.
Sperăm că îți plac modificările pe care le aducem cu această actualizare. Te rugăm să ne împărtășești feedback-ul tău cu privire la modificări lăsând un comentariu în subiectul dedicat!

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus