• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Update Versiunea 1.103

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer

Informații actualizare



Salutare oameni și elfi,

În această versiune am adus îmbunătățiri jocului, am rezolvat unele bug-uri și am îmbunătățit funcționalitatea aplicației mobile. Puteți consulta lista completă mai jos.

Îmbunătățiri


  • Acum poți ajuta Minunile străvechi ale altor jucători cu ușurință atunci când faci clic pe numele unui jucător din chat.
  • Jucătorii care ar primi ca recompensă un Fragment de rună aleatoriu de la turniruri, dar care nu au deblocat încă nicio Minune străveche, vor primi acum un Fragment de rună pentru oricare dintre Minunile străvechi din Capitolul 2: Abisul auriu sau Cartea secretelor.
  • Am actualizat toate descrierile pentru Fragmente de rune pentru a oferi mai multe informații despre cum sunt obținute aceste articole.

Bug-uri reparate



La fel ca în toate actualizările, am reparat o serie de bug-uri, printre care:
  • Ambasade - Era posibil ca în capitolul Ambasade clădirile să producă chiar dacă cerințele de conectare nu erau îndeplinite corect în unele cazuri rare.
  • Ambasade - Am îmbunătățit aspectul clădirii Senatului din capitolul Ambasade, deoarece avea câteva mici sclipiri grafice.
  • Cercetare - A fost eliminat un semn de exclamare persistent pentru tehnologiile „noi” care apărea chiar dacă o tehnologie nu era nouă.
  • Cercetare - Tehnologia Elfilor de pădure pentru deblocarea Pârâului din pădure este acum numită corect „Pârâul din pădure”.
  • Luptă - Afișarea statisticilor unităților inamice a fost făcută mult mai potrivită dacă există mai mult de 5 divizii care se opun trupelor tale.

Mobil



Notă: Actualizarea versiunii aplicației este lansată separat de versiunea jocului.
  • Crafting - S-a rezolvat o problemă în care butonul „Colectează” putea fi gri, chiar dacă obiectul craftat era gata de colectare.
  • Clădiri - Fereastra de producție acum se închide corect când începi o producție în clădiri precum Ture de Carusel din belșug.
  • Turla Veșniciei - S-au adăugat traduceri pentru diferitele trofee care pot fi obținute, vizibile în fereastra de ansamblu a Frăției.
  • Cercetare - Tehnologiile care deblochează o clădire vor arăta întotdeauna ce clădire este deblocată în ecranul de recompense.
  • Vrăji - Baloanele pentru bonusul de Mană atunci când folosești Meditație profundă sau Hrană pentru favoriți atunci când este construită minunea străveche Abația dragonului sunt acum afișate corect.
  • Misiuni - Fila de misiuni nu mai apare ca și cum o misiune a fost finalizată atunci când aceasta nu există.
  • Misiuni - Misiunea etapelor de dezvoltare a orașului pentru jucătorii noi avea o mică problemă cu aspectul fontului folosit, care a fost rezolvată.
Dacă ești curios și vrei să experimentezi aceste modificări înainte de a fi lansate, te rugăm să nu eziți să înregistrezi un cont pe serverul nostru Beta, unde acestea sunt lansate cu câteva zile în avans pentru testarea tehnică.
Sperăm că îți plac modificările pe care le aducem cu această actualizare. Te rugăm să ne împărtășești feedback-ul tău cu privire la modificări lăsând un comentariu în subiectul dedicat!

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus