• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Turnir si alte maruntisuri!

Elfenar

Evoker
Nu dau nume că nu e frumos să fac asta...în schimb vă atrag o singura data atenția celor care baga săptămână de săptămână turnir pentru a ajunge pe primele locuri să saboteze jucătorii cu scor mare... dar de ce nu vă bagați chiar voi în primele rânduri și trimiteți verișori și verișoare sau alte neamuri...nu e frumoasa aceasta practica și daca nu vă înceta eu personal vă promit că nu vă mai continua multa vreme!
Înțeleg și eu bagi turnir iei pc faci mișcare și suficient trebuie să ai și o limita mai frate că prea te dor ochii de atâtea mărunțișuri pe locurile de top.

Ajunge că deja ați întrecut orice măsură și nu e frumos ce faceți.

Când am început eu jocul fiecare își făcea turnirul pentru el și aduna puncte în clasament.


Mai nea Gica , Georgica și Georgel daca crezi că tu ai inventat șmecheria să știi că nu e chiar așa. Chiar nu vă poate opri nimeni? Eu de astăzi refuz să accept astfel de practici...de când turnirul a devenit permisiv pentru cei mici și să prins unu mai deștept și a dat sfoara în tara ați sărit că hienele pe clasament că da de îl încurcam pe x sau pe y și mai facem și profit.

Pe lângă asta mai sunteți și bișnițari aveți oferte de oferte la negustor zici că sunteți regii jocului...vă știți voi cei la care bat apropo și puteți să îmi scrieți apăsat că nu aveți ce face decât să învățați să vă adaptați altfel ne vom lua la revedere.



Am văzut multe de când joc acest joc ... nici eu nu sunt sfant dar nu fac astfel de măgarii.
 
Ultima editare:

ULISE

Ascended
Ai dreptate dar practicile incorecte sunt vechi si nu se limiteaza doar la Turnir.
Oricum daca s-ar aplica regulamentul lasange serverul romanesc ar trebui sa se inchida din lipsa de jucatori "adevarat" ceea ce nici nu ar fi o tragedie!
 

Elfenar

Evoker
Sters

Dacă stau mai bine să mă gândesc mie personal îmi convine ca cei din frăția Sters să facă cu ajutoarele turnir fiindcă cei ce aveau șanse să facă scor și sunt fruntași în clasament acum nu mai au acesta posibilitete fiindcă rămân fară armata sau fară marfa... gradul de dificultate fiind de x ori mai mare decât la un jucător cu scor mic unde cu producția de pe o săptămână a unui jucător mare cum e Sters sau Sters asigura marfa necesara pentru conturile cu scor mic...dacă pe restul jucătorilor nu îi deranjează că sunt săriți constant de punctajul de la turnir asta este. De o buna vreme sunt și pe locul 1 la turnir că frăție...asta ar trebui să vă puna pe gânduri dragi jucători. Bravo vouă și succes... poate dacă avem noroc ne închid cei de la Inno definitiv serverul de joc.
 
Ultima editare de un moderator:

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Dezvoltarea mai multor conturi nu a fost niciodata interzisa pe acest joc. Vezi Regulament. Daca am 2 conturi, joc cu ambele rase de exemplu, si vreau sa particip la turnir, turla, etc, cu amandoua, particip. Daca am un cont mic si ma incadrez cu el tehnic din punctul de vedere al jocului sa particip la turnir, turla, etc, desigur, sunt liber sa particip. Samd. Desigur, puteti oricand raporta un jucator sau o eventuala neregula prin Sistemul de suport. Aveti aici articolul cu procedura : Nerespectare regulament. Aici pe forum puteti discuta doar la modul general despre regulament, nu mentionam jucatori, fratii, etc, pentru ca, pana la proba contrarie, sunt doar pareri personale, impresii din afara, samd. Nu este locul aici, de aceea exista sistem de suport. Multumim pentru intelegere si spor la joc :)
 

Elfenar

Evoker
TURNIR

Si din nou ati fost sariti din drepturi... Bravo ANDROMEDA!!! Eu nu va fac raport fiindca e ok tot asa sa o tineti in curand veti fi locul 1 mondial la turnir.
 

Elfenar

Evoker
Astăzi am aflat cine se ascunde de fapt în spatele acelor jucători din frăția Nr.1 la turnir cum le place să se autointituleze...am așteptat și am așteptat și în sfârșit au comis-o. Nu e frumos ce faceți și asta se vă termina în curând. O zi cât mai minunată!
 

Elfenar

Evoker
katas nu e frumos ce faci... ar fi cazul să iei o pauză cu punctele în plus la Turla că nu te ajuta cu nimic doar atragi atenția asupra ta... nici nu crești la punctaj în clasament nici nu ai o frăție adevărată doar unpluturi acolo pe lângă câțiva jucători de top care nu stiu ce caută în aceasi frăție cu tine. Așa mai bine îi aduci înapoi pe Baxy și pe Cristiano Ronaldo că tot sunt ai tai și continui și tu corect că toată lumea acest joc... corect fiind mult spus. Știe țoață lumea care este situația pe joc și nu e cazul să explic eu ce și cum dar așa cum am mai spus și altădată ajutoarele nu au ce căuta la Turnir și la Turlă. Se știe cum se cresc minunile pe joc e o practica pe care o practica majoritatea dar de la minuni până la Turnir și la Turlă e o cale lungă și e cazul să vă opriți și să faceți personal puncte la turnir dacă doriți să creșteți în clasament.

Liga ve(n)detelor
 
Sus