• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Stiati ca ...

ULISE

Ascended
Pentru a completa toate cercetarile de pana acum (inclusiv era Orcilor si Goblinilor) sunt necesare 10.531 PC.
 

ULISE

Ascended
Daca am avut eu rabdare sa numar toate cuvintele din DEX si Larousse (dar asta cam acum vreo 40 ani) ;)
 

ULISE

Ascended
Se intampla cand eram in vacanta de iarna din 1974. Pe atunci nu aveam calculator si internet!!!!:rolleyes:
 

Jooanna

Enchanter
Ştiaţi că...
Poţi curăţa foarte uşor un ou fiert introducând-ul într-un borcan cu apă rece cât să-l acopere, apoi agitând puţin borcanul?
 

ULISE

Ascended
Am intalnit reclama de promovare a jocului Elvenar pe site-ul de snooker worldsnookerdata.com!!!!
Snooker-ul se afla printre favoritele mele.
 

ULISE

Ascended
Ai nevoie de 270 fragmente de runa / minune (in total 3780 fragmente de runa) ca sa fii sigur ca poti dezvolta toate cele 14 minuni de pana acum!
 

ULISE

Ascended
Pentru a completa toate cercetarile de pana acum (inclusiv era Elfilor de Padure) sunt necesare 12.867 PC.
 

ULISE

Ascended
Daca construiesti toate minunile (sunt 16 minuni) vei ocupa o suprafata de 335 patratele echivalent cu 13,4 extinderi ceea ce inseamna 12,18 % din supratata orasului actual (110 extinderi)!
 

DeletedUser416

Guest
stiati ca, atunci cand doi indragostiti se uita unul in ochii celuilalt, dupa 3 minute, bătăile inimii li se sincronizeaza?!
 

DeletedUser166

Guest
Ştiaţi că...
Lipsa somnului ne face să vedem inamici peste tot în jurul nostru?
 

DeletedUser416

Guest
Stiati ca...
Pe suprafata unui corp uman traiesc mai multe vietati decat oameni pe intreaga planeta?
OMG!!! o_O
 
Sus