• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

....si dupa lupte seculare ce au durat 30 de ani , m-am trezit si io !!! :)

badrela

Enchanter
Nu stiu altii cum sunt ... da' io cand ma gandesc , ca vine solstitiu' de vara si mi-e stirbit monumentu' Stonehenge ,imi crapa corasonu' din toti ventriculii ,de necaz !!! Ca atat ce-mi place cladirea asta , de m-as duce pana-n Anglia pe palpabil .... de-as sti ca gasesc acolo artefacte , fix printre ruinele ramase !! :) Acu' : io vad ca-s singura faptura ce cersesc ( pe principiu':pruncul ce nu plange , nu primeste lactatu' ) , da' jur ca atunci cand lumile toate isi muncesc strasnic artefactele , io nu-s pe Faleza !!! :p... numa' ca bag ca migu' , alte trebi mai balsoi !! Deci : cum sa fac , sa masluiesc neste artefacte mai putin trebuincioase , cu altele maxim de utile ?!
 
Ca bine zici badrela...chiar ma gandeam zilele astea...ca ar fi bune niste artefacte...poate vom avea noroc...vara asta ;)
 

badrela

Enchanter
Daca-i dupa noroc , m-am julit !!! :)))) Sta norocul pe mine , fix cum sta parul pe broasca !!! Acu' , poate tu esti mai cu lipici !!! :)
 
Sus