• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Sezonul Bucuriei

ULISE

Ascended
Bataie de joc la o misiune sapatamanala unde se cere sa indeplinesti 8 misiuni ale Evenimentului de primavara intr-o saptamana cand eu si poate si altii nu pot indeplini decat cate o singura misiune pe zi deoarece am avansat mai mult in eveniment!!!!

Era mai simplu sa ni se ceara indeplinirea unor misini de la evenimentele anterioare :(;)


PS
In alte jocuri pe care le joc daca se cere o anumita misiune iar tu ai atins de mult maximul acelei zone din joc ti se acorda din oficiu misiunea indeplinita ramanad ca doar cei cre mai au de lucrat la zona respectiva sa fie nevoitai sa indeplineasca misiunea!
Doar in elvenar este pedepsita excelenta si cei rezolva mai repede un eveniment.
 

basarab

Journeyman
ai perfecta dreptate ulise
eu a trebuit s-o schimb; banuiesc ca si tu
cred, este vorba de grupuri de jucători, avansați, foarte avansați, mai puțin dezvoltați etc, dragă ”9 aprilie”
9 aprilie.jpg
 

Nighthawk

Senior Forum Mod
Echipa Elvenar
Această misiune nu este imposibilă. Chiar dacă dumneavoastră nu puteți efectua decât câte o misiune a pe zi, timpul rămas până la finalizarea celor două evenimente vă permite să faceți toate cele 8 misiuni solicitate.
Misiunile săptămânale neefectuate nu se înlocuiesc în săptămâna următoare, acestea rămân în lista de așteptare până sunt îndeplinite.
Dacă o misiune vi se pare neatractivă din diverse motive, cum ar fi în acest caz timpul lung de așteptare pentru îndeplinire, există opțiunea de reîncărcare a unei alte misiuni.
 
Sus