• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Scrisoare deschisă

basarab

Journeyman
Stimate Domnule Manager,

Sincer (așa cum nu sunt în lumea asta de nebuni), nu vă înțeleg ! Afacerea financiară pe bursa ”jocurilor„ tinde către faliment, investitorii caută alte piețe, mai profitabile, și atunci de ce această imagerie trucată. Ce să acopere ? Că nu mai este nimic de acoperit. Măcar copiii se mai pot juca aici. Nu le luați și această distracție. Știu, puteți șterge postarea, puteți, chiar să mă ștergeți din existența acestui joc Am început sincer și termin, tot sincer !
Cu stimă, al dumneavoastră B.
 
Ultima editare:

basarab

Journeyman
...păi sunt și eu un copil, care se joacă : ”acum noi ziceam că suntem oamenii mari„ și toți copiii care întră în joc, își imaginează cum este el,ea în lumea adulților și le imită comportamentul, Ei, câte unul, mai năzdrăvan din fire, își pune o fizionomie sobră, și spune , grav ; Acum eu ziceam că trimit o scrisoare deschisă” .....Nu luați în serios un copil care se joacă, de obicei, vă păcălește. Bine că nu am vrut să mă joc ”de-a conspirația elfilor” să nu cheme cineva Carda Națională;)
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Am si eu o rugaminte, inteleg ca ai zgandarici, dar ce faci tu se numeste spam si nu e permis de regulament, fiind pasibil de restrictii pe forum, cont, etc, dupa caz. Exista topic de discutii libere, scrie acolo cand ai subiecte fara relevanta, altfel va trebui sa apasam butoane pe aici si nu vei mai putea scrie deloc. Serios, intreci masura de ceva timp, e un forum public, nu locul tau de joaca. Multam pentru intelegere.
 
Sus