• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Schimburi marfuri sensibile negustor

Salador

Evoker
242 de pagini de oferte pentru platina.
Ju9F8hy.jpg


Se cere atat de disproportionat platina in noul capitol?
 
Eu cred ca sunt mai putini producatori de platina decat este necesar in mod normal...dar exista si probabilitatea sa fi intrat pe piata o noua tura de jucatori care au trecut de curand la capitolul de marfuri sensibile...spun asta deoarece...problema cu platina la piata nu este de prea mult timp....sa speram ca o sa se echilibreze aceasta anomalie...daca nu "scapa cine poate" ;)
 

Storm64

Journeyman
n-ai väzut nimic!!! sä vezi ce-o cautä la nemti si cate zile astepti un schimb ! si ce scoruri gäsesti,dacä gäsesti :(
Peste 80% din cei ce ofera platina sau cer la schimb sunt conturi de suport, care doar asta fac. Seba, warmar, utilizator1 samd. Deja mi-e sila.Dar asta este. Ne place, nu ne place, jucam !!! Ideal ar fi sa nu se mai poata schimba marfuri sub categ 2 stele. Atunci sa-i vad pe astia ce mai schimba. Iar daca nimeni nu ar mai lua de la ei ce ar mai face ? Asa teoretic blocheaza schimburile de marfa.
 

ULISE

Ascended
Mare dreptate ai, dar in primul rand ar trebui interzise conturile suport chiar daca unele interactioneaza doar prin ricoseu!
Poate primul pas spre asta este unificarea contului de pe Forum cu cel din Joc.
 

Storm64

Journeyman
Mare dreptate ai, dar in primul rand ar trebui interzise conturile suport chiar daca unele interactioneaza doar prin ricoseu!
Poate primul pas spre asta este unificarea contului de pe Forum cu cel din Joc.
Asta-i praf in ochi. Daca nu se unifica nu mai poate intra pe forum. Mare fas. Daca insa trebuiau unificate, caz in care se stergea contul, atunci sa te tii......
 
Sus