• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Schimb de Puncte de Cunoastere

ULISE

Ascended
El nu s-a suparat, dar ma supar eu ca deabia acum ai vazut aceste mesaje pe care le postez de mult timp. Cat m-am chinuit singur sa inchid minuni si nimeni nu vroia runele. :(
Poate de acum incolo veti fi mai activi si voi creste si eu mai repede :)))):), mai ales ca eu am toate minunile in oras. (mai putin ultimele doua deoarece nu le-am cercetat, dar ffragmente de rune la ele am in stoc.:cool:

Va mai astept!

PS
Bine ca ai gasit si ultima rezolvare la concurs.:rolleyes:
 

DeletedUser416

Guest
ohhh, ulise, ce pacat :(

exact cum spui, te chinui singur sa inchizi minunile, dar sa stii ca ai putea face schimburi cu echipa ta; de ce sa le inchizi de unul singur? doar esti jucator mare si vechi, stii cum merge treaba cu schimburile astea ;)
in felul asta nu mai irosesti timp pretios de stat la panda sa prinzi si tu o runa doua pe ici pe colo si nici nu mai pierzi puncte pentru runele "vanate".

postarea asta se numeste "schimb de puncte de cunoastere", dar tu, de fapt, nu faci schimb si daca tot spui ca nu ai cu cine, sa stii ca eu sunt dispusa sa fac schimb zilnic cu tine, ce spui? cu ce minune incepem?
 

ULISE

Ascended
Multumesc de ofertaam sa tin cont de ea dar docamdata treuie sa pun la ultimele cercetari ale vrjitorilor deoarece am reusit sa deblochez pana la minunile lor si as vrea sa ma grabesc deoarece pe beta s-a bagat noua rasa!
Aceasta imi va lua cca 2 saptamani. Deci putem aranja atunci!

PS
Ma uit mult pe Nat Geo Wild si urmaresc cu imnteres diverse stiluri de vanatoare. Voi vanati in haita (ex. leii) dar eu prefer solitar cu o face preferatul meu Tigrul.:cool:
 

DeletedUser416

Guest
Ulise, cu mare drag, astept sa-mi scrii cand esti gata pentru schimburi :)

Te uiti mult la Nat Geo Wild si spui ca "leii" vaneaza in haita? come on...

daaaa, stiu si eu de "haita" la care faci referire, auzisem ca cand s-a mutat "seful lup" la alta echipa si si-a facut o haita pe cinste acolo ;) dar sa stii ca este bine chiar si pentru colegii care sustin vanatoarea, atunci cand au castiguri in frumoase in echipa :cool:

noapte buna, ulise!
 

ULISE

Ascended
Da, leii (de fapt leoaicele) vaneaza si traiesc in grup de cca 10-15 indivizi si sunt regii savanei. Leii doar apara teritoriul participand foarte rar la vanatoarea efectiva, dar cu taota astea ei mananca primii.:p
 

DeletedUser985

Guest
Nu te pot ajuta, imi pare rau, acum eu as avea nevoie de ajutor cat de repede s-ar putea. Din pacate, nu prea am la cine apela pentru ""donatii"" ... chiar si la minuni... daca as fi avut pentru extinderi de spatiu in oras sa le construiesc...
 
Sus