• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rune II

alemar

Apprentice
Am donat 4 PC la 4 jucatori diferiti. De 2 ori am fost pe pozitia 1 si de 2 ori pe pozitia 2 la donatori. La recompensa imi spune 10 Pc respectiv 5 PC plus o runa dar nu am primit nimic concret. Este o eroare sau mai trebuie sa fac ceva pt. ami primi recompensele?
 

tvhy

Journeyman
uita-te la minunile stravechi,tine mousul pe una din ele si in dreptunghiul care ti se deschide,pe langa prezentarea minunii jos de tot ai si runele
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Eventualele recompense pentru donatii se obtin in functie de clasarea la momentul finalizarii nivelului pentru care s-a donat, nu inainte.
 

DeletedUser75

Guest
Daca cineva poate sa ma lamureasca si pe mine cu o problema,ii multumesc anticipat:)
Cum pot obtine rune la galeriile muntelui?Varianta cu donarea PC -urilor la galeriile muntelui (in cazul acesta)la jucatorii care deja le au pe oras o cunosc. Ce provincii ar trebuii finalizate pentru a obtine rune la legendara aceasta?
Iar daca se poate a-si dorii informatii de la fiecare legendara!
Va multumesc!
 

DeletedUser294

Guest
Fiecare provincie finalizată îți oferă aleatoriu un Fragment de rună. :)
 
Sus