• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Reducere locuinte magice

LAVINIA77

Associate
Buna ziua,am mai avut o problema ,data trecuta la reducerea de locinte magice, am luat inainte de a aparea mesajul cu reducerea si nu sa mai recunoscut aceasta greseala,acum am facut prtscreen ca dovada
https://prnt.sc/rqtdog

pe laptoop am reducerea ,pe telefon nu apare,deci daca iau acum o sa ma incaseze tot 1400 diamante ca si data trecuta cand am luat doua,am atasat dovada
 

yulishko

Enchanter
Ai oferta cu reducere la locuinte? La mine nu apare si parca stiam ca reducerile la locuinte, ateliere si extinderi, vin la toata lumea in acelasi timp.
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
A mai aparut cuiva asa ceva ? Daca da, cat mai exact, intre ce ore ? Pentru ca nu a fost si nu e nicio oferta de acest gen in plan pentru astazi. Desigur, cand sunt active sunt pentru toata lumea.

Edit : In orice caz, ce ai tu acolo e mai mult ca sigur o problema de cache a browserului, nu au cum sa apara lucruri asa aleator pe cate un cont. Practic ai afisata o imagine mai veche de cand era o reducere. Sterge cache-ul din browser sau incearca imediat cu altul daca in viitor iti mai apar lucruri de acest gen :)
 

ViperM

Alchemist
Lavi, imi imprumuti si mie laptopul tau intr-o zi cand se redeschid loteriile? Se pare ca nu e un laptop oarecare, e unul care iti arata viitorul! :eek:
Acum am primit si eu reducerile la locuinte... si tin 48 ore! :p
P.S. Sa nu ii spui lui White de laptop, ca ti-l ia si nu il mai da nimanui! E chitros!!!
 

ViperM

Alchemist
Sa ma asez la coada. Bineinteles pastrez distanta de 2 m.

Ulise, tu cand vei fi suficent de "barbat" ca sa raspunzi la mesajul ala lung in care te-am intrebat ceva , atunci sa te bagi in seama cu mine! Imi dai like-uri la mesaje, te bagi in conversatii fara a fi macar "ontopic"!
Raspunde aici cine e "desteptul care a dorit sa moara capra vecinului". Si poate iti ceri si scuze pt ce ai zis daca ai caracter! Dar nu, ai ales sa dai cu ignore acolo, si sa te prefaci ca nu s-a intampalt nimic! iar acum, ca de obicei, esti la fiecare nou mesaj creat cu like-ul si cu o parere! Inteleg ca te plictisesti, ca simti nevoia sa vorbesti ( de multe ori singur ca in topicul asta unde postezi singur de 2 ani) dar te rog eu, lasa-ma dracului cu "laicurile" tale daca nu te poti abtine de a fi prezent la nasterea fiecarui mesaj pe acest forum!

Si ca sa fiu ontopic: nu este un bug, mi-a aparut aceeasi reducere si pe telefon acum de dimineata! Diamante sa aveti in urmatoarele 48 de ore!
 
Ultima editare:

LAVINIA77

Associate
Lavi, imi imprumuti si mie laptopul tau intr-o zi cand se redeschid loteriile? Se pare ca nu e un laptop oarecare, e unul care iti arata viitorul! :eek:
Acum am primit si eu reducerile la locuinte... si tin 48 ore! :p
P.S. Sa nu ii spui lui White de laptop, ca ti-l ia si nu il mai da nimanui! E chitros!!!
Cu mare drag
 

Elfenar

Evoker
Reducere de 10% la locuine si ateliere.Mesajul a aparut ieri noapte dupa ora 00:00.

A mai aparut cuiva asa ceva ? Daca da, cat mai exact, intre ce ore ? Pentru ca nu a fost si nu e nicio oferta de acest gen in plan pentru astazi. Desigur, cand sunt active sunt pentru toata lumea.

Edit : In orice caz, ce ai tu acolo e mai mult ca sigur o problema de cache a browserului, nu au cum sa apara lucruri asa aleator pe cate un cont. Practic ai afisata o imagine mai veche de cand era o reducere. Sterge cache-ul din browser sau incearca imediat cu altul daca in viitor iti mai apar lucruri de acest gen :)
 

Atașamente

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    1.006,7 KB · Vizualizări: 99
  • Untitled111.jpg
    Untitled111.jpg
    854,7 KB · Vizualizări: 91
  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    1.006,7 KB · Vizualizări: 92

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Pai acum e oferta. Intrebasem daca a aparut cuiva cat timp nu era oferta... Dar nu a aparut, stai linistit, e o problema de cache cum am spus mai sus, nu vreun bug.
 
Sus