• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Raul Bombardierul Cauta Fratie

  • Autor subiect DeletedUser2395
  • Data de început

DeletedUser2395

Guest
Raul Bombardierul Cauta Fratie !!!
Oferta Limitata !

1. Frăţia fie în top 10 , si jucatori ce joaca pe un singur cont .

2. Nu doresc să particip la TURNEU ... nu consum Materiale / Provizi / Monede pentru a negocia la turneie !
Daca aveti nevoie va pot ajuta cu trupele ce le am dar nu fac negoceri la turneie !
Daca nu va baga la primul cufar in turneu minim 100 :diamond: sau 50+ :kp: nu voi consuma :coin::supply::diamond::marble::steel::plank::silk::crystal::scroll::elixir::magicdust::gem:

3. Oferta la Targ o pun cum vreau eu !!! ex ofer 10:plank: pe 40:steel: !!! din targ eu imi castig materialele ca un bun negustor ! nu va place oferta mea luati din depozit en-gros mai scump urcand tot mai scump !

4. Joc cel putin o data pe zi ... in unele zile sunt activ mai mult de 5 ore... in rest sara si dimineata ...

5. La Aventurile Fratiei la fel ca la Turneu ... nu voi consuma :coin::supply::diamond::marble::steel::plank::silk::crystal::scroll::elixir::magicdust::gem: , am nevoie de ele pt a creste.

6. Cazarma o am la lvl 8 si tot la lvl 8 voi avea azi 3 depozite de arme !

7. Constructorul si Academia de Magie o voi urca la MAXim in 2-5 luni ! fara sa cumpar vrun :diamond: , eu le castig !

Am pus si o poza sa nu zica lumea ca caut resurse sau cp ,,, am destul ca le consum cu cap la timpul potrivit ;)
Ca ori ce jucator am nevoie de Ajutor Zilnic pt Constructor / Cultura / Primarie , de CP nu duc lipsa , imi fac rost din AC Magie si prin donare a cate 1-5 la diferiti jucatori pt a castiga alte CP daca am norocul sa fiu in top1 :))



boss.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2395

Guest
Oferta a expirat !!! Care doreste sa ma voi alatura la ei in fratie costa 10 000 diamante ;)
 

DeletedUser2395

Guest
Raul Bombardierul Cauta Fratie !!!

1. Frăţia fie în top 10
2. TURNEU cand am chef pe acolo 600 puncte ;) (nu consum Materiale / Provizi / Monede) pentru a negocia la turneie
3. Joc cel putin o data pe zi ;)
4. Vânător de diamante ;)
5. Vânător de evenimente ;)
6. Cel mai bun jucator ;) EU Raul Bombardierul Legenda Via
7. DRACULA pentru dusmani !
eu.jpg
 
Ultima editare de un moderator:
Sus