• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

QA Moderator

ARTUR78

Enchanter
De cand Aveline a parasit echipa Elvenar nu mai avem QA Moderator. Sunt convins ca membrii ramasi sunt in masura sa suplineasca atributiile acestei functii, insa sunt curios daca in viitor se va debloca acest post.
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
QA Mod nu am avut niciodata (nici nu e necesar pentru serverul nostru). QA mod-ul se ocupa strict de sortarea si evidenta/reproducerea bugurilor raportate pe forum. Tu te referi la moderator forum. Eh, eventual tot pentru concursuri pentru ca partea de moderare o putem acoperi lejer cei care suntem (ca si intreg forumul cu concursuri cu tot de altfel) - avand in vedere ca sunteti foarte cuminti si dragalasi :p - , de aceea nu am redeschis pozitia pentru aplicatii si nici n-am ales pe nimeni. Desigur, sunteti cativa care dati raspunsuri rapid, corect si ii ajutati pe cei noi, asta fiind si ideea unei comunitati, nu trebuie sa raspunda mereu cineva din staff :) Nu-mi fac probleme ca nu am pe cine alege dintre voi in momentul in care acest lucru va fi necesar. Intotdeauna aleg exclusiv dintre jucatorii activi :)
 
Sus