• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Producții sporite - procent eronat

ARTUR78

Enchanter
Am vrut sa verific numarul de rune pe care le am in stoc si am observat ca productia stimulata la fabricile din categoria unu era 0%, iar la cele din categoriile doi si trei apareau ca necercetate. Dupa restart lucrurile au revenit la normal.
Fără titlu.jpg
 

Florea26

Associate
exact la fel am si eu...doar ca la otel e ok si la pergamente si praf magic imi arata necercetate si inca nu am gasit solutia...plus la turnir la a 4 a stea unde este premiu 6 relicve si 6 pct de cunoastere,primesti doar relicvele,pct de cunoastere nu iti mai apar in bara de pe mijloc/sus unde sunt stocate
 

DeletedUser294

Guest
Este un bug care apare atunci când se primesc premiile de la turnir, este cunoscut și în curs de rezolvare și da, se rezolvă cu un refresh.

...plus la turnir la a 4 a stea unde este premiu 6 relicve si 6 pct de cunoastere,primesti doar relicvele,pct de cunoastere nu iti mai apar in bara de pe mijloc/sus unde sunt stocate

este un cu totul alt bug, dacă ar fi și se deschide un nou topic cu amănuntele și imaginile corespunzătoare.
 
Sus